Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Gwiazdorska para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nowy członek rodziny został urodzony przez surogatkę.

Nick Jonas i Priyanka Chopra
Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami. Foto Instagram @priyankachopra

Od pewnego czasu w mediach krążyły spekulacje, że Nick Jonas i Priyanka Chopra mają problemy małżeńskie. Pierwsze doniesienia o konflikcie, a nawet potencjalnym rozwodzie, pojawiły się po tym, gdy 39-letnia aktorka przestała używać podwójnego nazwiska na swoich portalach społecznościowych, wracając do panieńskiego. Jak się jednak okazuje, gwiazdorska para ma się lepiej, niż kiedykolwiek. Rodzina muzyka i byłej miss świata właśnie się powiększyła.

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Młodzi rodzice swoją radością podzielili się w medich społecznościowych. Ciąża aż do końca utrzymywana była w tajemnicy. Celebrytom udało się zachować sekret dzięki temu, że zdecydowali się skorzystać z usług surogatki.

Jesteśmy przeszczęśliwi, mogąc potwierdzić, że powitaliśmy na świecie urodzone przez surogatkę dziecko. Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym niezwykłym czasie. Chcemy skupić się na naszej rodzinie. Dziękujemy – napisała w umieszczonym na Instagramie oświadczeniu para.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

Małżeństwo jak z bajki?

Ostatnie miesiące to nie pierwszy raz, kiedy Nick Jonas i Priyanka Chopra musieli zmagać się ze spekulacjami na temat ich związku. Od kiedy znany z grania w zespole ze swoimi braćmi muzyk zaczął spotykać się ze starszą od niego o 10 lat aktorką, ich związkowi wróżono szybkie zakończenie. Tak się jednak nie stało. Para pobrała się w 2018 roku. Śluby odbyły się aż dwa, jeden w ceremonii chrześcijańskiej, drugi hinduskiej. Razem świętowanie trwało aż 5 dni! Huczne wesele jak widać przyniosło efekty, bo od tego czasu zakochani wiernie trwają w swojej miłości, nawet pomimo doniesień prasy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Priyanka (@priyankachopra)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Priyanka (@priyankachopra)