Nie widując gwiazd. Agata Piechota

Lekko melancholijna opowieść o życiu współczesnej singielki. Jednak jej samotność nie jest świadomym wyborem lecz kwestią popełnionych w życiu błędów.

Nie widując gwiazd. Agata Piechota
Nie widując gwiazd. Agata Piechota

Życie współczesnej singielki wcale nie jest łatwe. Szczególnie, gdy stara się zachować pozory, że wszystko jest w porządku.

Dwudziestokilkuletnia Jagoda próbuje udowodnić, że ma się dobrze i radzi sobie z problemami. Dopiero w mieszkaniu może „zdjąć maskę” i uwolnić z siebie wszystkie emocje. Każde poszukiwania miłości kończą się porażką… do czasu. Gdy przypadkowo spotyka pewnego mężczyznę, zaczyna postrzegać życie w inny sposób.

Jak to spotkanie wpłynie na jej życie? Czy zakończy jej samotność?

„Nie widując gwiazd to opowieść o relacjach – z przyjaciółmi, rodziną, szefem. I o nieproszonej miłości, dzięki której gwiazdy świecą tak jasno, że nie są w stanie przysłonić ich nawet najcięższe chmury.”
– Angelika Zdunkiewicz-Kaczor

O autorce:

Agata Piechota pochodzi z Podkarpacia, choć od kilku lat mieszka we Wrocławiu. Z wykształcenia jest specjalistką ds. publikacji cyfrowych. Pracowała jako dziennikarka, prowadziła też bloga. „Nie widując gwiazd” to jej debiut literacki.