Niezwykły thriller „Wróżda” od Agaty Kunderman – Premiera już 15 września

"Wróżda" Agaty Kunderman to mroczny thriller pełen tajemnic i napięcia. Czy miłość pokona żądzę zemsty? Odkryj to w tej porywającej historii.

Niezwykły thriller „Wróżda” od Agaty Kunderman – Premiera już 15 września

Porywający thriller „Wróżda” to historia, która od pierwszej strony trzyma w napięciu. Joanna, po traumie śmierci córki i depresji, stara się zacząć nowe życie. Jednak jedna tajemnicza wiadomość zmienia wszystko. Tajemniczy mężczyzna twierdzi, że jej córka może być żywa, co prowadzi do prywatnego śledztwa. Czy to prawda? Oto, co czeka czytelników w tej intrygującej opowieści.

Śledztwo matki

Po jednym telefonie Joanna odkrywa, że jej życie było splecione z tajemnicą. Zdjęcie małej dziewczynki, które otrzymuje, przypomina jej córkę. Rozpoczyna prywatne śledztwo, odkrywając niesamowite powiązania między jej tragedią a innymi zniknięciami.

Cytaty od znanych autorek

„Wróżda” zachwyciła już cenione autorki kryminałów. Hanna Greń mówi, że to historia o miłości przeciwstawiającej się żądzy zemsty. Anna Potyra chwali inteligentne rozwiązania, a Małgorzata Oliwia Sobczak uważa, że książka wciąga, porusza i trzyma w napięciu.

Żądza zemsty to najbardziej destrukcyjne uczucie. Owładnięta nim osoba gotowa jest dla osiągnięcia celu poświęcić wszystko aż do całkowitej utraty człowieczeństwa. Przeciwstawić się temu może tylko miłość. Czy to wystarczy, by Joanna odzyskała utracone dziecko? Genialny debiut Agaty Kunderman daje odpowiedź na to pytanie. Sięgnijcie po tę książkę, bo naprawdę warto.”Hanna Greń

„Nie sztuka stworzyć skomplikowaną zagadkę. Sztuka dać Czytelnikowi satysfakcjonujące rozwiązanie. Agacie Kunderman to się udało! Wróżda to mroczna i nieoczywista historia pełna zwrotów, które są jednocześnie zaskakujące i spójne. To inteligentny thriller bez rozwiązań z sufitu. Bardzo dobry debiut!”Anna Potyra

 „Wróżda” to książka o najmroczniejszych ludzkich emocjach. Strata, ból, żądza zemsty i wyścig z czasem. Agata Kunderman zaserwowała czytelnikom historię, która trzyma w napięciu, wyciska łzy i porusza do głębi. Nie sposób się od niej oderwać. Polecam.”Małgorzata Oliwia Sobczak

Agata Kunderman – Autorka z pasją

Agata Kunderman, autorka tej mrocznej opowieści, to mama dwójki dzieci, która dzieli się ciepłem na blogu „Konkret Babka”. Pisanie stało się jej pasją, mimo że inni mówili, że to marzenie ściętej głowy. Dzięki jej historiom czytelnicy odnajdują prawdziwe emocje.