Nikodem Rozbicki i Anna Smołowik w nowym serialu Polsatu. Reżyserką Maria Sadowska

Przedstawiamy komediowo-obyczajową produkcję Polsatu "Rodzina na Maxa"! W rolach głównych Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk. Czy serial podbije serca widzów?

Nowy serial Polsatu
Nikodem Rozbicki i Anna Smołowik w nowym serialu Polsatu. Reżyserką Maria Sadowska. Foto Polsat/ Konrad Żelazowski

Perypetie rodzinne, nieoczekiwana namiętność i… różnica wieku. Nowy serial Polsatu „Rodzina na Maxa” w zabawny sposób przedstawia historię 25-latka (w którego wcieli się Nikodem Rozbicki) zakochanego w starszej od niego kobiecie z trójką dzieci (w tej roli Anna Smołowik). Co wyniknie z tego nieoczekiwanego uczucia?

O czym opowiada „Rodzina na Maxa”?

Nowy, komediowo-obyczajowy serial Polsatu z przymrużeniem oka mówi o miłości pełnej komplikacji. Główny bohater, Max, spotyka kobietę swoich marzeń – Karolinę. Wystarczy chwila, by zakochał się bez pamięci. Niestety bardzo szybko okazuje się, że jego na pozór idealna druga połowa wychowuje trójkę dorastających dzieci, a na dodatek mieszka pod jednym dachem z eskteściową (którą zagra Ewa Kasprzyk). Bliscy Karoliny nie będą zadowoleni z pojawienia się Maxa. Chłopak nie zamierza jednak ustąpić. Czy walka o ukochaną zakończy się sukcesem?

Obsada i produkcja

Oprócz odtwórców ról głównych bohaterów, na ekranie zobaczymy także innych znakomitych aktorów. W pragmatyczną siostrę Karoliny wcieli się Sonia Bohosiewicz, a jej męża zagra Grzegorz Małecki. Z kolei role dzieci głównej bohaterki przypadły Mili Jankowskiej („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), Zofii Świątkiewicz („Ostatni komers”) oraz Maksymilianowi Zielińskiemu („Ciemno, prawie noc”, „Młyn”). W nowym serialu Polsatu pojawią się również Ina Sobala, Zosia Stafiej czy Filip Orliński.
Za reżyserię „Rodziny na Maxa” odpowiada Maria Sadowska („Dziewczyny z Dubaju”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dzień kobiet”). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski. Serial produkuje firma TFP.

Nowy serial Polsatu
Nikodem Rozbicki i Anna Smołowik w nowym serialu Polsatu. Reżyserką Maria Sadowska. Foto Polsat/ Konrad Żelazowski