Nowa broń w leczeniu bólu gardła u dzieci

wady wrodzone u dzieciMoże Twoje dziecko ma 4 lata. Może 6, albo 10. W każdym wieku ból gardła trudno znieść. Dziecku i Tobie. Teraz, specjalnie dla dzieci, jest nowy Orofar w wygodnej formie aerozolu z końcówką ułatwiającą aplikację leku. Orofar działa dwukierunkowo: usuwa ból gardła od razu i na długo! oraz leczy infekcję. Bezpiecznie.

Infekcje gardła, jamy ustnej, zapalenie krtani, afty?

Wszystkie te dolegliwości możesz pokonać jednym ruchem. Wystarczy użyć Orofar w wygodnej formie aerozolu. Orofar to lek dla osób, dla których ważna jest natychmiastowa likwidacja bólu gardła i leczenie infekcji. Podobnie jak Orofar w tabletkach, który stosują dorośli, w aerozolu działa dwukierunkowo:
-usuwa ból gardła od razu i na długo! – ponieważ zawiera lidokainę, która działa miejscowo znieczulająco
-leczy infekcje – ponieważ zawiera chlorek benzoksoniowy, silny środek antyseptyczny, który wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.

Zima to okres częstych przeziębień, zachorowań na grypę, zapalenie gardła lub krtani. Teraz, Orofar w formie aerozolu leczy dolegliwości towarzyszące infekcjom gardła szybko i – co najważniejsze – bezpiecznie. Warto sięgnąć po ten lek również przy anginie, czyli zapaleniu migdałków. Orofar w aerozolu pomaga także w stanach zapalnych dziąseł i częstych u dzieci aftach.

Mając Orofar w aerozolu każdy rodzic może zostać bohaterem swojego dziecka. Nie czekaj. Sięgnij po właściwy lek, który usuwa ból gardła od razu i na długo równocześnie lecząc infekcję. Bezpiecznie.

Cena Orofar w aerozolu w aptece to około 16,00 PLN za opakowanie 30 ml, które wystarcza aż na 200 aplikacji.

 

Friday, 25 November 2005