Nowy projekt Nosowskiej – pierwszy taki w Polsce!

To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Foto. Marlena Bielińska

Zarezerwujcie sobie czas jesienią 2019. Katarzyna Nosowska wcieli się w nową rolę – po sukcesie zabawnych i życiowych Instagramowych pogadanek wyjdzie do fanów na żywo. Widowisko będzie miało nazwę „Zmalowane wrota” i pojawi się w kulturalnych miejscach w całej Polsce. Na scenie wokalistce będzie towarzyszyła oprawa muzyczna oraz wizualna.

Artystka mimo, że dopiero co wydała najbardziej poczytną książkę 2018 roku „A ja żem jej powiedziała” i w nowej odsłonie rapowała na ostatniej płycie „BASTA”, potrafi nadal zaskoczyć. – Zapowiadany projekt, będzie to spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze. – zapewniają organizatorzy. Cykl będzie miał charakter „sit down’u” – coś takiego będzie miało miejsce po raz pierwszy w Polsce.

Bilety na wydarzenie będą dostępne od środy 24 kwietnia od godziny 12:00.

Wpis znaleziono dzięki:

- Katarzyna Nosowska

- sit down

- Zmalowane wrota