Odmieniona Agata Kulesza

odmieniona Agata kulesza

W nowym serialu „Krew z krwi”, odtwórczyni głównej roli Carmen – aktorka Agata Kulesza, zmieniła kolor oraz przedłużyła włosy. Serialowa metamorfoza została wykonana przez GD Studio Urody Danuta Gonera.
Agata Kulesza, która na co dzień nosi krótkie i ciemne włosy, przygotowując się do nowej roli przeszła całkowitą zmianę wizerunku. Jej włosy zostały przedłużone metodą Racoon przy użyciu naturalnych włosów słowiańskich. Dzięki takiej zmianie aktorka zyskała zupełnie inny wizerunek – blondynki z długimi włosami, a efekty tej przemiany można już podziwiać w programie Canal+. Wykorzystanie do stylizacji włosów naturalnych sprawiło, że nowa fryzura wygląda niezwykle swobodnie, ponadto aktorka mogła cieszyć się niezmienioną fryzurą przez cały okres zdjęciowy.

odmieniona Agata kulesza2

Serial „Krew z krwi” opowiada historię Carmen, żony gangstera, która po jego śmierci przejmuje władzę i wpływy, stając na czele zorganizowanej grupy przestępczej. Bohaterka stara się chronić życie i spokój swoich najbliższych, jednak z czasem zaczyna się tam wkradać niepokój i starach związany ze światem przestępczym. Emisja pierwszego odcinka nastąpiła 11 kwietnia 2012.

Styliści GD Studio Urody Danuta Gonera oraz Racoon Polska po raz kolejny zrealizowali niezwykłą artystyczną metamorfozę. Wśród gwiazd, które aby zyskać nowy sceniczny wizerunek korzystają ze stylizacji Racoon, znajdują się także Sonia Bohosiewicz, Natasza Urbańska oraz ambasadorka marki Racoon – Justyna Steczkowska.

Friday, 13 April 2012