OKK! design – VI edycja. Spotkanie z dobrym wzornictwem! MODA NA DESIGN

bemsowe DKK
Wspólnie z przedstawicielami firm rynku wnętrzarskiego, reprezentantami środowiska akademickiego, czołowymi projektantami form przemysłowych i ludźmi ze świata mody zapraszamy do udziału w kolejnej edycji spotkania szkoleniowo-konferencyjnego, które odbędzie się 17.11.2015 w godzinach: 13.00 – 21.00 w POP UP STORY – strefa DESIGNU w budynku PLAC UNII LUBELSKIEJ w Warszawie. Motyw przewodni spotkania: MODA NA DESIGN!ok zaproszenie

W programie:

Wykłady gości specjalnych. Do współpracy zaprosiliśmy: Ewę Mierzejewską, Roberta Majkuta i dr. Jana Sikorę

Prelekcje i prezentacje produktowe w części MERYTORYCZNEJ:
– PEKA (www.peka.pl)
– LAKO (www.lako.pl)
– RAUMPLUS (www.raumplus.pl)
– PIXERS (www.pixers.pl)

Pokazy i premiery w części MODOWEJ:
– Ditta Zimmermann
– Gosia Strojek
– Dagmara Michalik
– Aleksandra Kmiecik
– Patryk Wojciechowski
– Bawsome
– By my DESIGN
– KOD

Część modową poprowadzi Joanna Horodyńska
Goście specjalni:

Robert Majkut
Znany na całym świecie designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design – jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd.

Robert Majkut był wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę przez środowiska branżowe i dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” i w 2007 nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design”.  Laureat European Property Awards 2015/2016 w kategorii Leisure Interior Design za projekt Multikino Złote Tarasy

dr Jan Sikora
Laureat  Nagrody Architektonicznej Polityki za rok 2014, Bryły Roku i m.in. Polskiej Architektury XXL. Dyplomowany architekt wnętrz, założyciel pracowni Sikora Wnętrza – autor m.in. Stacji Kultura w Rumi i Sopoteki. Wykładowca, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża w kontekście zrównoważonego rozwoju. Autor cyklicznych publikacji w czasopismach branżowych.
www.sikorawnetrza.com

Ewa Mierzejewska
Dziennikarka specjalizująca się w tematyce designu. Wieloletnia redaktor naczelna magazynu „Dom & Wnętrze”. Autorka programów telewizyjnych, prezenterka i scenarzystka (m.in. „Wnętrze Ewy Mierzejewskiej” w Domo+). Prowadzi własny serwis internetowy www.ewaiwnetrze.pl.
Występuje w roli konsultanta i doradcy dla firm z branży wyposażenia wnętrz.

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

17.11.2015, POP UP STORY, PLAC UNII CITY SHOPPING  ul. Puławska 2, Warszawa
(www.placunii.pl)