Okoliczny Element „Kosze Zerwane”

okoliczny element

Z okazji dzisiejszej premiery płyty Okolicznego Elementu pt. „Kosze Zerwane”, wytwórnia Step Records postanowiła udostępnić cały album do darmowego odsłuchu na swoim kanale YouTube.
„Kosze Zerwane” to zestawienie 12 pełnoprawnych numerów, poprzeplatanych skitami budującymi klimat i atmosferę krążka. Całość należy traktować jako podsumowanie dotychczasowej muzycznej drogi Mejdeja oraz Ninjy oraz otwarcie kolejnego, całkiem nowego rozdziału, już „na legalu”.

Co ciekawe, na płycie raperzy podejmują wiele poważniejszych tematów, nie stroniąc rzecz jasna od i tak sporej dawki humoru, z którym od zawsze byli kojarzeni, dzięki czemu jesień stała się idealną porą roku na premierę krążka zespołu kojarzonego do tej pory z mocno wakacyjnym brzmieniem.

Jeżeli już przy brzmieniu jesteśmy, za produkcję „Koszy Zerwanych” odpowiada podziemny „mistrz pętli” Mejdej oraz Urb (Dinal), który po latach stagnacji dostarczył słuchaczom naprawdę sporą dawkę bitów. Gościnnie na albumie udzielili się m.in. Te-Tris, Reno, Ras, Jarecki, Brk oraz Emilia.

 

Saturday, 13 October 2012