Ostry Rammstein w Rebel.tv

ostry ramstain

Stacja muzyczna Rebel.tv przygotowała dla fanów mocniejszych brzmień wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższym odcinku Rocfilera będzie można obejrzeć wywiad z zespołem Rammstein. Bohaterem najnowszego odcinka Rockfilera będzie ikona surowego, ciężkiego grania, niemiecki zespół Rammstein. Godzinny wywiad został nagrany podczas ostatniej wizyty zespołu w Polsce tj. 27 listopada 2009 roku.

Wywiadu stacji Rebel.tv udzielił perkusista Rammsteina, Christoph Schneider. Podczas rozmowy przyznał się do błędu jakim był jeden z największych skandali wywołanych przez grupę i wyjaśnił czemu posunęli się tak daleko w promocji zespołu. W programie usłyszeć będzie można również o nowej płycie, rock’n’rollowym stylu życia grupy, a także dowiedzieć się o tym co i kto inspiruje ich do tworzenia.

Premierowy odcinek z udziałem zespołu Rammstein zostanie wyemitowany w Rebel.tv już 11 stycznia o godzinie 20:00. Powtórki będzie można zobaczyć w środę o 10:00, piątek o 16:00 oraz niedzielę o 18:00.

Rockfiler to godzinny magazyn muzyczny, do którego zapraszane są gwiazdy związane z muzyką, odsłaniające kulisy swojej działalności artystycznej, opowiadające o swoich fascynacjach muzycznych i nie tylko.
W pierwszych odcinkach Rockfilera widzowie już widzieli:
21.12 – Maćka Maleńczuka
28.12 – Alice In Chains
4.01 – Behemoth

W kolejnych zobaczą:
18.01 – Maciek Maleńczuk (powtórka)
25.01 – Placebo

 

Thursday, 7 January 2010