Piotr Stramowski i Julia Kamińska wystąpią w znanym programie

Znani aktorzy przyjęli propozycję wzięcia udziału w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który ostatnio na skutek decyzji Edwarda Miszczaka przechodzi niemałe reformy.

Julia Kamińska
Piotr Stramowski i Julia Kamińska wystąpią w znanym programie. Foto Instagram @piotrstramowski_official @_julia_kaminska_

18. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na pewno zapowiada się ciekawie. Już teraz program zdążył podzielić fanów, a to za sprawą kontrowersyjnych zmian wprowadzonych przez nowego dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka. Zadecydował on o zwolnieniu dwójki jurorów – Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Szczególnie pożegnanie aktorki z programem przyjęto nieprzychylnie. Skrzynecka była bowiem związana z show już od pierwszej edycji, którą zresztą wygrała. Następnie w każdej kolejnej mogliśmy zobaczyć ją za stołem sędziowskim. Internauci nie omieszkali wytknąć, że „TTBZ” bez Skrzyneckiej nie będzie już tym samym. Niedługo później padł kolejny cios. W geście solidarności ze zwolnioną Katarzyną Skrzynecką z programem pożegnał się również Piotr Gąsowski, który od samego początku prowadził „TTBZ” w duecie z Maciejem Dowborem. Widzów przed telewizory przyciągnąć mają więc nowe twarze, i to nie tylko uczestników. Ale i na nich warto zwrócić uwagę, bo właśnie ogłoszono pierwszą dwójkę, którą już niedługo będziemy mogli podziwiać na antenie Polsatu – są to Julia Kamińska i Piotr Stramowski.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka zwolniona z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci oburzeni

Julia Kamińska i Piotr Stramowski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ujawniono już pierwszą uczestniczkę i pierwszego uczestnika nadchodzącej edycji. To dwójka aktorów – Julia Kamińska i Piotr Stramowski. Ich twarze nie tylko brzmią, ale na pewno też wyglądają znajomo – wielu Internautów wyraziło zadowolenie i ekscytację związaną z oczekiwaniem na występy tej dwójki.

18. edycja TTBZ

Poza nowymi uczestnikami w programie pojawią się również nowy prowadzący i juror. Piotra Gąsowskiego w nadchodzącej edycji zastąpi Maciej Rock. Natomiast za stołem jurorskim w towarzystwie Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego zasiądzie Paweł Domagała. To jednak nie koniec zmian. Show dostało także nowy, odświeżony logotyp. Nadchodząca edycja będzie też pierwszą, w której pojawi się uczestnik z castingu.