Pochwal się swoim koszyczkiem wielkanocnym i wygraj książkę Mateusza Gesslera!

Pochwal się swoim koszyczkiem wielkanocnym i wygraj książkę Mateusza Gesslera!

Moja KUCHNIA POLSKA, Mateusz Gessler
Moja KUCHNIA POLSKA, Mateusz Gessler

Kochani,

Przepełnieni świąteczną atmosferą mamy dla Was kolejny konkurs! Chcielibyśmy, abyście przysłali nam zdjęcie swojego wielkanocnego koszyczka! Najładniejsza święconka zostanie nagrodzona książką kulinarną MATEUSZA GESSLERA pt. „Moja kuchnia polska”. Liczymy na Waszą kreatywność!

Do wygrania super nagroda!

Mateusz Gessler z wykształcenia architekt ogrodowy, z zamiłowania kucharz i restaurator. Choć swojej przyszłości nie wiązał z kuchnią, los spłatał mu figla. Na szczęście!
Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler mieszcząca się przy ul. Mińskiej 25 to restauracja stworzona z pasją i sercem. Szczypta wyrafinowania, porcja estetyki, garść perfekcjonizmu zmieszane z niesłychaną starannością i dopracowaniem pozwoliły stworzyć miejsce niecodzienne, niebanalne, okraszone wyśmienitym menu składającym się z najwyższej jakości składników. Gotowanie na oczach gości, możliwość degustacji 24 godziny na dobę świadczą o niezwykłej otwartości. To tu, jak nigdzie indziej poczujesz, że kuchnia zbliża ludzi. Już dziś pobierz naukę gotowania od samego mistrza i zasmakuj tradycji.

Aby wygrać należy zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (25.03.2016) i kończymy (31.03.2016). Wyniki ogłosimy 1 kwietnia o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:

Jury redakcji Obcasy.pl wybrało spośród odpowiedzi komentarz pani Joli N. Oto zwycięskie zdjęcie:

zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę
zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę

Serdecznie gratulujemy, a Panią Jolę N. prosimy o e-mail na konkurs@obcasy.pl z danymi do przesyłki z dopiskiem „Koszyczek Wielkanocny”. 🙂