Polar Loop – monitor aktywności

polar_llopTa powszechnie ceniona i stylowa opaska na rękę firmy Polar monitoruje całodobowo aktywność fizyczną. Zaprojektowano ją specjalnie z myślą o ludziach zainteresowanych ruchem oraz zmianą swojego stylu życia na zdrowszy.

Inteligentna opaska na rękę, która całodobowo monitoruje każdą aktywność fizyczną przez 7 dni w tygodniu.

Opaska Polar Loop oferuje szereg unikalnych funkcji, co czyni z niej inteligentnego, stylowego i wszechstronnego towarzysza każdego dnia. Model Polar Loop dostępny jest obecnie w trzech kolorach:

Smokey Black, Blackcurrant oraz Misty Blue

Monitor całodobowej aktywności

– Polar Loop monitoruje pięć różnych poziomów intensywności wysiłku i aktywności przez cały dzień – zarówno bieg na przystanek autobusowy, wchodzenie po schodach, czy też zakupy w osiedlowym sklepiku.
– Ustala cele aktywności, udzielając jednocześnie wskazówek, pomagających je osiągnąć. Opaska dokonuje inteligentnego pomiaru aktywności w oparciu o masę ciała, płeć oraz wiek. Doradza również, jak dbać o zdrowie, by uzyskać większy komfort i zadowolenie z życia.
– Pełniejszą analizę treningu zapewnia możliwość użycia nadajnika do pomiaru tętna H7 i uwzględnienia tych informacji podczas

Nie tylko stylowe wzornictwo i wygoda

– Opaska charakteryzuje się stylowym wykonaniem – posiada zapinkę ze stali nierdzewnej i wyposażona jest w elegancki wyświetlacz diodowy.
– Jednym dotknięciem przycisku, można otrzymać informacje np. jak zrealizować swoje dzienne cele, o liczbie spalonych kalorii, ilości pokonanych kroków, czy też aktualną godzinę. Co więcej, wielkość opaski na rękę można łatwo dopasować w celu uzyskania idealnego komfortu podczas używania.
– Polar Loop można nosić wszędzie – w domu, w pracy, podczas ćwiczeń wewnątrz budynku, jak i na wolnym powietrzu, a nawet na basenie.
– Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na opaskę w kolorze Smokey Black, Blackcurrant czy Misty Blue, z przyjemnością będziemy ją nosić przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Dostępność: w stacjonarnych sklepach (m.in. iSpot, INTERSPORT, Sklep Biegacza, Komputronik, Saturn) oraz u sprzedawców internetowych. Model dostępny w kolorach: Smokey Black, Blackcurrant oraz Misty

Sugerowana cena: 399 PLN
Aplikacja Polar Flow jest bezpłatna.