Polscy artyści na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja

W sobotę 3 marca 2012 r., o godzinie 18.00 w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki na jednej scenie wystąpią Kayah, Marcin Wyrostek, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem.

A wszystko za sprawą Fundacji Dziecięca Fantazja, która organizuje koncert z cyklu „Gramy z Fantazją”. Wieczór poprowadzi wieloletnia ambasadorka Fundacji, znana prezenterka telewizyjna – Agata Młynarska.
Fundacja Dziecięca Fantazja pomaga dzieciom nieuleczalnie chorym i stara się spełnić ich marzenia. Od 2003 roku, dzięki Sponsorów, Partnerów oraz wielu życzliwych ludzi, udało się spełnić ponad 2000 fantazji ciężko chorych dzieci.
„Gramy z Fantazją” to druga edycja koncertu z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na spełnianie dziecięcych marzeń. Do akcji przyłączyli się najpopularniejsi polscy artyści: Kayah, Marcin Wyrostek, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski czy Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wieczór poprowadzi Agata Młynarska – wieloletnia ambasadorka Fundacji.

„Jako osoba publiczna mam świadomość jak ważne jest angażowanie się w tego typu inicjatywy, dzięki którym pomoc otrzymują osoby najbardziej jej potrzebujące. Z Fundacją Dziecięca Fantazja związana jestem już od ośmiu lat, w tym czasie udało nam się spełnić ponad 2000 marzeń nieuleczalnie chorych dzieci. Widząc ich wdzięczność wyrażoną szczerym, bezcennym uśmiechem dostrzegam sens tego co robię i polecam każdemu spróbować. ” – mówi Agata Młynarska ambasadorka Fundacji.