Prawdziwa miłość czy pieniądze? Tych dwoje dzielą 44 lata!

Mimo że podejście do różnicy wieku w związku uległo zmianie i spotykamy się z coraz większą akceptacją, to takie relacje nadal należą do rzadkości. Erica i Jeremy są wyjątkową parą, ponieważ dzielą ich 44 lata. Poznajcie niezwykłą historię!

Foto. instagram.com/olderthanmydad

Popularne stwierdzenie mówi, że miłość jest ślepa. Wygląd, status społeczny czy inne cechy nie są decydujące, jeżeli chodzi o wybór partnera na całe życie. Liczą się wspólnie spędzone chwile, wzajemne wsparcie i zaufanie. W takim razie dlaczego negatywnie odbieramy dużą różnicę wieku między osobami w związku?

Kobiety, wybierając partnera, zwracają uwagę na inteligencję, poczucie humoru oraz bezpieczeństwo, jakie może on zapewnić. Ta ostatnia cecha jest kluczowa także w aspekcie finansowym. Mając u boku spełnionego zawodowo mężczyznę, możemy czuć się pewnie i planować wspólną przyszłość. Widzimy w wybranku dobrego kandydata na męża i ojca, który zapewni rodzinie godny byt. Stabilny finansowo mężczyzna często jest dużo starszy od swojej kobiety.

Foto. instagram.com/olderthanmydad

Część z nas jest negatywnie nastawiona do tego typu relacji. Stąd wśród znajomych nie brakuje zarzutów o związku opartym na dążeniu do zysku czy kryzysie i niskim poczuciu wartości mężczyzny. Czy znacząca różnica wieku musi być przejawem interesowności młodej partnerki lub innych zaburzeń? Relacje oparte na wzajemnej korzyści są często spotykane, jednak nie należy szufladkować każdej pasującej do danych kryteriów pary. Jak jest w przypadku naszych bohaterów?

Foto. instagram.com/olderthanmydad

Erica i Jeremy to para zamieszkująca Florydę. Założycielka profilu na Instagramie już samą nazwą wzbudza zainteresowanie internautów. Wspólne konto”Older than my dad” istnieje na portalu społecznościowym od niedawna. Jednak już teraz możemy przeczytać gratulacje oraz komentarze, wyrażające entuzjazm, od osób z całego świata. Erica nie kryje ekscytacji i podkreśla, że jest to wyjątkowy związek. Chwali się zdjęciami ze wspólnych wakacji oraz  z sesji zdjęciowej. Z dumą zaznacza, że Jeremy jest starszy od jej rodziców.

Para jest małżeństwem i jakiś czas temu regularnie publikowała filmy z życia codziennego na kanale na YouTube. Widać, że Jeremy dba o kondycję fizyczną. Jednak czy zdrowie pozwoli mu długo obdarzać miłością Ericę?

Czy 44 lata różnicy w związku przekreślają szansę na prawdziwą miłość?

Marcelina Bednarska