Prawdziwe seksualne oblicze

Prawdziwe seksualne obliczeZa sprawą głośniej erotycznej powieści do łask wrócił seks o zabarwieniu sado –maso. Okazuje się jednak, że znaczna cześć z nas ma dość klasyczne upodobania. 
Na polski rynek zawitała ostatnia część bestsellerowej trylogii E.L. James „Nowe oblicze Greya” będąca zwieńczeniem erotycznych przygód dwójki głównych bohaterów.

A jakie jest nasze prawdziwe seksualne oblicze? Jakie zabawy erotyczne ukrywamy za drzwiami naszych sypialni?

Klasyczne portale randkowe przy rejestracji pytają swoich użytkowników o różne cechy, wygląd, poglądy. Z kolei, w serwisach takich jak C-date.pl, rejestrujący się są proszeni o określenie preferencji seksualnych i rodzaju relacji jaka ich interesuje, niezależnie czy będzie to internetowy flirt, pikantne rozmowy on-line czy erotyczne uniesienia w „realu”.

Sado-maso, miłość grecka czy francuska?
Wśród swoich preferencji randkowicze określają również rodzaj miłości jaką chcieliby uprawiać z nowo poznaną casual date. I tak, 49% badanych mężczyzn i 42% kobiet jako ulubioną formę seksualną uznało seks oralny. Na tym polu dominują nasi zachodni sąsiedzi. Aż 91% Niemców preferuje taką formę miłości. Wyzwoleni Skandynawowie wybierają bardziej odważne formy współżycia – 80% Norwegów w sypialni stawia na miłość grecką, tuż za nimi Niemcy – ponad ¾ ankietowanych. Zarówno Norwegowie jak i Niemcy nie stronią od erotycznych gadżetów i związywania parterek.
Seksualnie niebezpieczne?
Z danych C-date wynika, że kobiety częściej pragną urozmaicenia w sypialni w postaci dominacji i towarzystwa erotycznych gadżetów. Co 3 przedstawicielka płci pięknej oprócz partnera do sypialni zabiera wibratory, dilda czy kulki gejszy. I w tej materii również królują nasze zachodnie sąsiadki – aż 90% pań narodowości niemieckiej korzysta z gadżetów erotycznych.
Tylko co 10 ankietowana preferuje uległość podczas seksualnych uniesień, 15% zdecydowanie woli dominować nad partnerem, a niemal 12% nie ma niż przeciwko związywaniu podczas seksu. W tej materii znów górują Niemki – 51% z nich nie obce są kajdanki i inne formy „unieruchomienia” partnera… A jak sprawa się ma na naszym podwórku? 28% Polek preferuje miłość francuską, a ponad 10 % ankietowanych wybiera seksowne zabawki.

 

Według danych portalu C-date.pl, co drugi badany najczęściej wybiera miłość francuską, a co 3 – grecką, pozostawiając sado-maso daleko w tyle.