Premiera książki „Nie nasza godzina” Eweliny Dobosz

Kiedy warto dać drugą szansę drugiej miłości?

Premiera książki "Nie nasza godzina" Eweliny Dobosz
Premiera książki „Nie nasza godzina” Eweliny Dobosz

,,Nie nasza godzina” autorstwa Eweliny Dobosz to o poruszająca opowieść o miłości, zaufaniu i wyborach, jakie podejmujemy w życiu. To fascynująca podróż przez ludzkie emocje, która skłania czytelnika do refleksji nad własnym życiem i miłością.

,,Nie Nasza Godzina” to kolejna perełka w twórczości Eweliny Dobosz

W wirze namiętności i internetowych flirtów, bohaterowie powieści Nie nasza godzina Eweliny Dobosz przekroczą granicę wirtualnego świata. Czy Laura i Paweł zdołają popłynąć z nurtem w burzliwym wirze uczuć? Odpowiedź znajdziesz w książce!

Czy każda miłość zasługuje na to, by dać jej szansę?

Laura żyje w dwóch światach. Pierwszym jest szkoła prywatna, w której jako nauczycielka rozwija swoją zawodową pasję. Drugi to świat wirtualny, gdzie od roku flirtuje z mężczyzną o imieniu Paweł. Internetowa znajomość zaczyna być dla niej na tyle ważna, że mimo wielu wątpliwości i złych przeczuć decyduje się na spotkanie w realu. Okazuje się, że Paweł nie był z nią do końca szczery i zataił istotne fakty ze swojego życia. Laura, zraniona i rozczarowana, postanawia rzucić się w wir pracy i definitywnie zerwać kontakt z ukochanym. Nie będzie to jednak łatwe, bo jej dwa światy są w rzeczywistości znacznie bliżej siebie, niż do niedawna myślała…

Czy warto zaryzykować w imię miłości?

,,Odłożyłem telefon na biurku i rozparłem się wygodnie w fotelu. Doskonale wiedziałem, że Laura nie zdecyduje się na kolejny krok, a jednak czułem pewne rozczarowanie. Bolała mnie świadomość, że tak spieprzyłem sprawę. Wiedziałem już, że nigdy nie będę mógł jej dotknąć. Nigdy nie poprawię jej grzywki, gdy po deszczu wsiądzie do mojego samochodu. Nigdy nie sprawię, że wykrzyczy moje imię, gdy będzie dochodzić. Nigdy nie przygotuję jej ulubionej jajecznicy z makaronem. Nigdy nie zabiorę jej do mojej ulubionej knajpy. Nigdy nie uspokoję. Nigdy nie rozśmieszę, patrząc jej w oczy. Nigdy nie będzie moja. Spieprzyłem po całości.”