Prezent dla najmłodszych

Na polskim rynku pojawiła się długo oczekiwana premiera „Friends On The Move” – seria licencyjnych produktów dla dzieci.

„Friends On The Move” dedykowana jest dla najmłodszych dzieci. Produkty posiadają bardzo atrakcyjne opakowania, unikalną kolorystykę, a ich bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące.

Nowa seria trafiła w pierwszej kolejności do sklepów patronackich Wader. Szerzej produkty z serii „Friends On The Move” trafią na sklepowe półki z początkiem marca. „Wierzymy, że interesujący wygląd tych produktów oraz korzystna cena, będzie dobrą alternatywą dla innych zabawek dedykowanych dla dzieci od pierwszego roku życia.” – mówi Rafał Piotrowski, Dyrektor Marketingu w firmie Wader.

Bohaterami najnowszej serii „Friends On The Move” są sympatyczne zwierzątka, z którymi najmłodsze dzieci wyruszają w podróż na safari. Producent podobnie jak w innych swoich seriach położył nacisk na funkcje edukacyjne produktów, unikalną kolorystyką samochodów i elementów konstrukcyjnych. Zastosowano tylko bezpieczne i trwałe elementy konstrukcyjne. Zabawa tymi produktami stymuluje wyobraźnię dziecka oraz jest świetnym ćwiczeniem umiejętności manualnych.

W nowej serii znalazły się: auta budowlane, klocki baby z 33 elementami, kręgle, domino edukacyjne, puzzle edukacyjne, domek edukacyjny oraz trasy edukacyjne znane ze stałej oferty firmy w wersji z najnowszymi bohaterami z Sawanny.

Wszystkie zabawki tworzone są od podstaw w fabryce Wadera, ich produkcja odbywa się w nowoczesnej hali produkcyjnej co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo produktów.