Profesjonalnie wykonany manicure

Najpopularniejsza usługa w każdym salonie kosmetycznym to profesjonalnie wykonany manicure. Manicure to jednak nie tylko malowanie paznokci, ale też odpowiednia pielęgnacja dłoni i paznokci: obcięcie skórek, nałożenie odżywki czy nawilżającego kremu do rąk

Manicure hybrydowy
Profesjonalnie wykonany manicure

Bardzo ważne jest odpowiednie podcięcie paznokci, nie powinny one być zbyt długie, ale zbyt krótkie też nie będą się dobrze prezentować. Manicurzysta w salonie zaproponuje optymalną długość. Na manicure coraz częściej umawiają się mężczyźni, którzy chcą mieć delikatne i zadbane dłonie, zwłaszcza kiedy ich praca wymaga np. stałego kontaktu z klientem. Nasz salon to specjalne zestawy kosmetyków i sprzęt do manicure tylko dla mężczyzn, dzięki czemu jesteśmy w stanie profesjonalnie zadbać o męskie dłonie. Ponieważ mężczyznom zależy przede wszystkim na szybkiej usłudze, to bardzo doceniają oni np. możliwość jednoczesnej usługi fryzjerskiej.

Manicure hybrydowy

Wśród najważniejszych usług w naszym salonie jest manicure hybrydowy https://fastlinestudio.pl/cennik/manicure/manicure-hybrydowy/. Lakier hybrydowy trzyma się znacznie dłużej niż klasyczny lakier, dzięki temu świetnie sprawdzi się np. podczas wyjazdu na wakacje. Zapracowane kobiety, które nie mają czasu na co tygodniowe wizyty w salonie kosmetycznym, zdecydowanie docenią jego trwałość. Dzięki temu, że lakiery hybrydowe są dostępne w wielu różnych kolorach, możliwe jest stworzenie na paznokciach prawdziwych dzieł sztuki, które świetnie sprawdzą się na każdą okazję, a także z pewnością przyciągną wzrok. Lakierów hybrydowych niełatwo jest jednak używać samemu w domu, gdyż niezbędna będzie lampa UV utwardzająca lakier, bez niej paznokcie nie wyschną. Niełatwe jest również usunięcie lakieru hybrydowego. Zrobienie takiego manicure warto więc powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko posiadają odpowiedni sprzęt do tego, aby manicure długo się utrzymał i był efektowny, ale też odpowiednio doradzą, jeśli chodzi np. o kolor lakieru czy modny wzór na paznokciach. Dodatkowo salon daje też gwarancję na wykonanie każdego manicure hybrydowego, ważną nawet 10 dni. Oznacza to, że jeśli manicure nie będzie wystarczająco trwały, to klient będzie mógł się ubiegać o jego poprawę, bez dodatkowych kosztów. Po wykonaniu manicure hybrydowego warto stosować się do zaleceń kosmetyczki i dobę po zabiegu nie korzystać np. z sauny czy gorących kąpieli, a także unikać np. zmywania naczyń.

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy

Spora oszczędność czasu, dzięki usługom wykonywanym jednocześnie

Fast Line Studio to nie tylko starannie wykonany manicure hybrydowy, ale pozwalające zaoszczędzić sporo czasu usługi łączone. Oznacza to, że podczas jednej wizyty zostaną wykonane np. 4 usługi jednocześnie: manicure, pedicure, usługa fryzjerska, a także np. henna czy regulacja brwi. Dzięki temu już po 90 minutach można wyjść z salonu w pełni odmienionym. Będzie to ważne zwłaszcza dla osób, które na co dzień na mają dużo wolnego czasu, a umówienie osobnej wizyty do kosmetyczki i osobnej do fryzjera stanowi nie lada wyzwanie. Spora oszczędność czasu, a jednocześnie wysoka jakość usług i korzystanie tylko z najlepszych kosmetyków to cechy naszego salonu, które najbardziej doceniają nasi klienci. Z usług jednoczesnych mogą skorzystać zarówno panie, jak i panowie.