Przedszkolak na placu budowy – kreatywna zabawa z Bobem Budowniczym™

Bob Budowniczy™, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od niemal 18 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich budowli i skomplikowanych konstrukcji.

 

Mowiaca Koparka

Teraz mali adepci budowlanej sztuki mogą stać się częścią pracowitej drużyny Boba i rozpocząć własne fascynujące przygody dzięki specjalnym zestawom i pojazdom od Fisher-Price®.

Wśród najnowszych zabawek z linii Bob Budowniczy™ znalazły się m.in. uwielbiane przez dzieci koparki, spychacze i walce drogowe. Mali budowniczowie, zainspirowani przygodami ich filmowego idola, sami spróbują swoich sił jako nadzorcy własnego placu budowy, tworząc kolejne, niesamowite przygody.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Serialowy Bob to postać godna naśladowania. Główny budowniczy Naprawkowa i Sprężynowa nie boi się żadnego zadania. Pracując ze swoimi oddanymi pomocnikami i drużyną maszyn, Bob zawsze z chęcią pomaga mieszkańcom. Ciężko pracuje, aby każdy zlecony mu projekt doprowadzić do końca. Pokazuje dzieciom, że nie ma rzeczy nie do wykonania i możemy osiągnąć wszystko, co chcemy, jeśli tylko odpowiednio się do tego przygotujemy. Plac budowy Boba to dla najmłodszych prawdziwa inspiracja. Kibicowanie bohaterom w realizacji kolejnych zadań kładzie fundamenty pod młodą wyobraźnię, rozbudza kreatywność i chęć czynnego udziału w zabawie. Teraz odgrywanie scenek ze świata Boba Budowniczego będzie niezwykle łatwe. Z najnowszymi zabawkami Fisher-Price® z linii Bob Budowniczy™ każdy maluch może stać się prawdziwym kierownikiem swojego własnego placu budowy.

Bob Zestaw Plac Budowy 2

Własny plac budowy

Fantastyczną propozycją dla amatorów piaskowych budowli jest Zestaw Plac budowy (DMM55), do którego dołączono prawie 0,5 kg czystego piasku kinetycznego, niezwykle praktycznego budulca, który nigdy nie wysycha, z łatwością się ze sobą lepi, nie przylega do dłoni, a po zabawie łatwo go posprzątać. Mamy młodych architektów z pewnością docenią jego „magiczne” zalety. Na czterech sześciokątnych podstawkach, które można łączyć w dowolny sposób, mali konstruktorzy będą mogli stworzyć swój własny plac budowy wyposażony w betoniarkę, żurawia z kulą do burzenia piaskowych konstrukcji oraz specjalną pieczątkę Boba. Wiele radości sprawi też stacjonarna prasa, dzięki której dziecko może samodzielnie wytwarzać cegłówki z kinetycznego piasku i wykorzystać je podczas tworzenia niezwykłych budowli. Pomogą mu w tym także dołączone do zestawu specjalne narzędzia i liczne foremki.

Własny park maszyn

Na prawdziwym placu budowy maluchów nie może zabraknąć niezawodnych maszyn. Pojazd Koparka, Spychacz i Walec (DMM52, DMM53, DMM54) to zabawkowe odpowiedniki trojga przyjaciół z drużyny filmowego Boba Budowniczego.

Mowiacy Spychacz
Fascynujące pojazdy ochoczo wykonają nawet najbardziej skomplikowane zadanie małego operatora maszyn. Do każdej zabawki dołączono piasek kinetyczny, który czyni zabawę jeszcze bardziej realistyczną. Jest on miły w dotyku, dlatego dziecko chętnie będzie go formować i ugniatać w dłoniach, tworząc nowe wyzwania dla ambitnej drużyny. W tym zadaniu pomogą mu też wbudowane w pojazd foremki.

Mowiaca Koparka
Mówiąca Koparka (DYT25) do manualnego sterowania to prawdziwa gratka dla małych fanów serialowych przygód Boba Budowniczego i jego drużyny. Wystarczy nacisnąć przycisk w kształcie literki „B” umieszczony na dachu koparki, aby pojazd „przemówił” głosem znanym z ekranu! Przycisk uruchamia również inne radosne dźwięki oraz światełka LED na różnych częściach pojazdu. Bob Mówiąca Koparka to również idealna zabawka dla dzieci, które lubią majsterkować. Tylnym ramieniem pojazdu z łyżką można manewrować, manualnie sterując koparką. Z kolei przednią łyżką można poruszać za pomocą rury wydechowej, która umożliwia jej podnoszenie oraz obniżanie. Zabawka posiada elastyczne, gumowane kółka, przez co doskonale trzyma się podłoża i jest gotowa na pracę nawet w najcięższych warunkach.

Mowiacy DzwigCiekawe, rozbudowane historyjki pozwolą odgrywać także mniejsze mówiące pojazdy: Mówiący Dźwig, Spychacz i Koparka (CJH03, CJH04, CJH02). Każdą z tych zabawek wyposażono w specjalny przycisk na dachu, który uruchamia autentyczne odgłosy pojazdów oraz rozpoznawalne wypowiedzi ulubionych postaci z serialowych przygód. Każdy pojazd ma też specjalny ruchomy element oraz gumowane kółka z bieżnikami, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej realistyczna.

Mowiacy SpychaczUwielbiany przez dzieci serial Bob Budowniczy™ to nie tylko radosna historia, ale także pierwsze lekcje z elementarnej wiedzy o świecie. Dzięki przygodom drużyny Boba maluchy poznają prawa i zasady z różnych dziedzin nauki: fizyki, matematyki, techniki, projektowania i sztuki. Plac budowy staje się dla najmłodszych prawdziwą inspiracją. Przygody Boba Budowniczego to przede wszystkim sposób na zabawę opartą na niezwykle ważnym fundamencie wyobraźni. Z najnowszymi zabawkami z linii Bob Budowniczy™ od Fisher-Price® dzieci zrealizują swoje wymarzone projekty, a od 12 września będą się mogły także inspirować przygodami ulubionych przyjaciół na ekranie – w zupełnie nowych odcinkach serialu Bob Budowniczy™.