Punktowy Preparat Przeciwzmarszczkowy TimeWise

Punktowy Preparat Przeciwzmarszczkowy TimeWiseZmarszczki mimiczne? A komu one potrzebne? Teraz bruzdy i zmarszczki mogą być zmniejszone i wygładzone. Wystarczy jeden „klik” aplikatora, a znikną z Twojej twarzy.

Punktowy Preparat Przeciwzmarszczkowy TimeWise® Targeted-Action™ oferuje więcej niż tylko szybkie efekty. Ten wysoko skuteczny produkt zapewnia natychmiastowe i widoczne korzyści przeciwzmarszczkowe. Przeznaczony jest do pielęgnacji okolic czoła, oczu i ust. Te partie twarzy są szczególnie podatne na występowanie zmarszczek mimicznych i często potrzebują dodatkowej pielęgnacji w walce z oznakami starzenia. Jednak nasz nowy produkt na tym nie poprzestaje. Używany regularnie z czasem zapewnia również trwałe korzyści nie tylko okolicy czoła i oczu, ale także innym miejscom na twarzy, na których pojawiają się zmarszczki i bruzdy.
Niezwykła skuteczność
Punktowy Preparat Przeciwzmarszczkowy TimeWise® Targeted-Action™ jest produktem ukierunkowanym na konkretne działanie. Naukowcy w laboratoriach Mary Kay szukali składników, które dałyby widoczne i wymierne efekty w określonych partiach skóry.
Specjalne cząsteczki rozpraszające światło działają jak tysiące maleńkich luster, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku minut linie i bruzdy wyglądają na mniejsze i płytsze. Gliadyna, bogate źródło aminokwasów, wypełnia bruzdy i zmarszczki zapewniając efekt łagodnego napinania skóry.
Niezwykle efektywne przeciwutleniacze zapewniają działanie przeciwzmarszczkowe dzień po dniu.
Aplikator przypominający kształtem długopis pozwala nanieść odpowiednią ilość produktu na te obszary skóry, które najbardziej go potrzebują.

Efekty w 10 minut

Monday, 23 April 2007