Regulamin konkursu: Światowy dzień seksu: Wygraj 5-tomową sagę „Dotyk Crossa”!

7 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Seksu! Namawiać do świętowania nikogo nie trzeba, ale jeżeli z tej okazji chcecie zgarnąć wyrafinowaną, prowokacyjną, podniecającą i bardzo erotyczną książkę to świetnie trafiłyście!

konkurs sexiflexi

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 7 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 13 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze 3 najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Do wygrania:

3 x  5-tomowa saga „Dotyk Crossa” autorstwa Sylvii Day

Powieść, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Powieść, która jest najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady. Jedyna taka powieść erotyczna, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

To wyrafinowana, prowokacyjna, podniecająca, bardzo erotyczna I świetnie napisana książka. Kto polubił Pięćdziesiąt twarzy Greya, pokocha Dotyk Crossa.

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod postem swój pomysł na seksowną i kuszącą randkę! (Bez opisów scen erotycznych. Tę stronę odwiedzają też niepełnoletni:) – komentarz nie może być dłuższy niż 500 znaków ze spacjami)
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU).

3 najciekawsze – wg redakcyjnego jury – propozycje zostaną nagrodzone kompletem 5 książek z serii „Dotyk Crossa” Sylvii Day.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 07.06.2016 i kończymy 13.06.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 13 czerwca o godzinie 12.00.