Regulamin konkursu z Maleńczukiem – do wygrania zaproszenia na koncert

malenczuk koncert w hybrydy3Przedstawiamy poniżej regulamin do konkursu „Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Macieja Maleńczuka

Regulamin konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się 9 października 2015 i będzie trwał do 13 października 2015r. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 października 2015 o  godzinie 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, którzy prześlą najciekawsze komentarze zostanie wyłoniony zwycięzca.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru 3 osób, które spełnią kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu, a zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem o nagrodzie. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi potwierdzić otrzymanie e-maila do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu przez sponsora nagrody.

Zasady są proste!

1. Napisz komentarz z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego i z kim chciałabyś/-chciałabyś wybrać się na koncert Macieja Maleńczuka do klubu Hybrydy i zamieścić wpis w komentarzu na www.obcasy.pl

2. Polub profil i udostępnić konkurs na swoim fanpage’u

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (9.10.2015) i kończymy (13.10.2015). Wyniki ogłosimy 14 października  o godzinie 12:00. Bilety do odbioru przed koncertem.

START!

Na Wasze posty czekamy do: 13 października, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 14 października o 12.00

Nagrody:
2 podwójne zaproszenia do odbioru przed koncertem w klubie

KLUB HYBRYDY

15 PAŹDZIERNIKA (czwartek) GODZ. 19.00