Rewolucja w tatuowaniu ciała – niesamowite!

Wciąż zastanawiasz się nad wizytą u tatuażysty? Jeżeli jeszcze szukasz wymarzonego wzoru, który umieścisz na ciele, ta propozycja jest dla ciebie! Zaprzyjaźnij się z tatuażami zmywalnymi.

Foto Instagram.com/lasiniebo

Ludzie często boją się zdecydować na tatuaż, mimo że od zawsze o nim marzyli. Autorem  propozycji ze zdjęć jest polska marka Las i Niebo, która specjalizuje się w tekstyliach, plakatach, tapetach i dekoracjach z autorskimi rysunkami inspirowanymi naturą. Nieoczekiwanie w ofercie pojawiły się zmywalne tatuaże z kwiatami polnymi, takimi jak: dzwonek rozpierzchły, wierzbówka, szczwół plamisty, wyka, jaskier, chaber łąkowy, powój polny, chaber bławatek, cykoria podróżnik oraz mak polny.

Tatuaże zdobią skórę i są przyjemne dla oka. Jednak nie każdemu przypadną do gustu. Chciałabyś taki tatuaż? Wielkość każdego arkusza to 28cmx19cm. Znajdziemy na nim 10 motywów kwiatów do wyboru. Wzory są zmywalne i utrzymują się na skórze do trzech dni. Cena za zestaw tatuaży wynosi ok. 30 złotych.

Foto Instagram.com/lasiiniebo

Zarówno osoby młode jak i starsze decydują się na tatuaże. Aplikacje z motywem kwiatów polnych są piękne i komfortowe dla osób, które nie chcą trwałych znaków na ciele. Wyglądają jak prawdziwe!

Foto Instagram.com/lasiniebo

Marcelina Bednarska

Wpis znaleziono dzięki:

- Tatuaże

- Kwiaty polne

- Tatuaż zmywalny