Rihanna jest w ciąży. Ogłosiła ją podczas kontrowersyjnego występu

Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka. Szczęśliwą nowinę wyjawiła podczas pierwszego od lat występu scenicznego, który niestety zostawił wielu fanów zawiedzionych.

rihanna w ciąży
Rihanna jest w ciąży. Ogłosiła ją podczas kontrowersyjnego występu. Foto Instagram @balgalriri

W niedzielę odbyły się finały narodowej ligi futbolu amerykańskiego, czyli Super Bowl. Co roku, aby wspierać swoje ulubione drużyny, przed telewizorami zbierają się miliony Amerykanów. Poza sportowym widowiskiem czekają na nich wyjątkowe reklamy, które firmy kręcą specjalnie na to wydarzenie, a także występ muzyczny. W tym roku gwiazdą Halftime Show została Rihanna. Piosenkarka po latach przerwy pojawiła się na scenie i wykonała swoje największe przeboje. Rihanna ogłosiła również, że jest w drugiej ciąży. Niestety, długo oczekiwany występ Barbadoski spotkał się ze sporą krytyką jej fanów.

Zobacz także: Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka

Wielki powrót na scenę?

Rihanna od lat realizuje się jako bizneswoman. Jest właścicielką firmy Fenty, produkującej makijaż, a także kosmetyki do pielęgnacji. Posiada też własną linię bielizny oraz perfumy. Dzięki sukcesowi swoich marek Riri stała się najbogatszą kobietą w branży muzycznej, chociaż grom jej dochodów nie pochodzi już wcale z muzyki. Jednakże prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga sporo czasu i nakładu pracy, dlatego piosenkarka na dłuższy czas zniknęła z muzyki. Fani latami musieli czekać na wydanie przez artystkę nowego singla, który ukazał się w końcu w 2022 roku. Riri długo nie dawała również występów. Kiedy więc ogłoszono, że to ona będzie gwiazdą show podczas Super Bowl, jej wielbiciele nie posiadali się z radości.

Niestety, długo wyczekiwany występ nie był tryumfalnym powrotem, jakiego wielu się spodziewało. Fani szybko zauważyli, że wokalistka „śpiewa” z playbacku. Niektórzy zarzucają jest również, że większość roboty na scenie wykonywali zatrudnieni przez celebrytkę tancerze. Całość określają jako nudną i nużącą.

Zobacz także: Rihanna powraca do muzyki po 6 latach przerwy z singlem „Lift Me Up”

Rihanna w ciąży

Najbardziej emocjonującą częścią pojawienia się Rihanny na Super Bowl było ogłoszenie przez nią drugiej ciąży. Wokalistka wystąpiła w kostiumie eksponującym jej ciążowe krągłości. Informacja o tym, że piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka, została następnie potwierdzona przez przedstawicieli gwiazdy.

W maju 2022 wokalistka powiła swoje pierwsze dziecko. Do tej pory Rihanna oraz ojciec jej synka, raper ASAP Rocky, nie zdradzili, jak nazywa się ich pociecha.