Robert Redford i Nick Nolte wyruszają na „Piknik z niedźwiedziami”

Robert Redford i Nick Nolte wyruszają na „Piknik z niedźwiedziami”. Gwiazdorska komedia o niezwykłej podróży przez USA w kinach od 24 czerwca.

Nick Nolte and Robert Redford in a scene filmed at Louise's Restaurant near Kennesaw Mountain in Marietta. Photo: Frank Masi, SMPSP / Broad Green Pictures
Robert Redford i Nick Nolte wyruszają na „Piknik z niedźwiedziami”

Laureaci Oscarów – Robert Redford, Emma Thompson, Mary Steenburgen oraz wyróżniony Złotym Globem, trzykrotny zdobywca nominacji do Nagrody Akademii – Nick Nolte, w najnowszej komedii twórców „Małej Miss” i „Kobiety pragną bardziej”.

Doskonałe aktorstwo, inteligentny humor i moc wzruszeń, a w tle najpiękniejsze krajobrazy Ameryki. Filmowa gratka dla miłośników obrazów – „Dzika droga”, „Prosta historia” i… „Last Vegas”.

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie. A im dalej w las, tym robi się zabawniej!
„Miło spędzony czas. Nie przestaniecie się śmiać”. The Hollywood Reporter
„Równocześnie śmieszny i głęboko poruszający”. Acces Hollywood
„Pokochałem ten film. Jest zabawny i wzruszający”. Larry King
„Najlepsza ‘kumplowska komedia’ od lat. Redford i Nolte idealnie uchwycili, czym jest prawdziwa przyjaźń”. Aarp.org
„Coś dla każdego – śmiech, miłość i emocje”. Entertainment Tonight