Różowe złoto i księżycowa biel – najmodniejsze baterie w tym sezonie

Dwa najmodniejsze kolory roku 2016, ogłoszone przez niekwestionowanego eksperta w tej dziedzinie to jasny odcień niebieskiego o dźwięcznej nazwie Serenity oraz blady róż o nazwie Rose Quarz. To właśnie te dwa kolory zadomowią się w tym roku w szafach fashionistek z całego świata. Bowiem nic nie ożywia wiosennej stylizacji tak, jak kropla pastelowego, jasnego koloru.

Nowa kolekcja Groche
Nowa kolekcja Groche

A jak ożywić wnętrze klasycznej łazienki? Tutaj również warto postawić na kolor, szczególnie, że producenci armatury oferują coraz więcej możliwości w tym zakresie. Marka Grohe poza klasycznymi odcieniami chromu swoim klientom proponuje również kolekcję w odcieniu ciepłego złota – Grohe Grandera Warm Sunset oraz w barwie eleganckiej księżycowej beli – Grohe Eurostyle Moon White.


GROHE Grandera™ w wyrafinowanym odcieniu różowego złota

Niezwykle elegancka kolekcja GROHE Grandera™ Warm Sunset została utrzymana w ciepłych odcieniach zachodzącego słońca. Inspirowana barwami roztapiającego się na horyzoncie ognia, wprowadza do łazienki niezwykle elegancki klimat, a jej błyszcząca świetlista powierzchnia pomaga odprężyć umysł po ciężkim dniu i wpływa na dobre samopoczucie podczas wieczornej toalety. Warm Sunset to jednocześnie ukłon w stronę tradycji oraz afirmacja nowoczesnej wrażliwości w niezwykle luksusowym wydaniu. Baterie z tej serii łączą w sobie cechy tradycyjnie uznawane za przeciwstawne w jeden harmonijny zamysł projektowy. Unikalna geometria produktu, która łączy w sobie okrągłe oraz kanciaste elementy, znalazła wśród designerów GROHE swoją definicję – „Squircle”, a więc połączenie kwadratu (Square) i koła (Circle). Dzięki „Squircles” całość powierzchni przechwytuje i odbija światło, prowokując tym samym chęć bliższego spotkania.

Grohe Eurostyle Moon White w eleganckim odcieniu księżycowej bieli

Najnowsza wersja baterii Eurostyle zachwyca delikatnym designem i naturalnymi kształtami. Dynamiczne krzywizny oraz doskonale wyważona forma, pozostająca w harmonii z otoczeniem, przywodzą na myśl zmysłowe dzieło sztuki. Co więcej, po raz pierwszy w historii, poza klasycznym chromem, bateria Eurostyle New jest również dostępna w wersji wyrafinowanej, księżycowej bieli. Niezwykle elegancka i głęboko nasycona biel przypomina światło księżyca  w pełni, a nonszalancko świetlisty odcień bieli wprowadza do łazienki prawdziwie magiczny nastrój. Wyposażona w najbardziej nowoczesną technologię, wciąż pozostaje luksusem, na który można sobie pozwolić. Bateria zostałą wyposażona w innowacyjną technologię GroheZero gwarantującą najwyższą jakość wody pitnej, dzięki wewnętrznym kanałom wodnym, izolującym przepływ wody od nawet śladowych ilości ołowiu i niklu w metalowym korpusie. Szeroka gama rozmiarów od S do XL umożliwia idealne dopasowanie wylewki do każdego typu umywalki. Zmysłowe linie i dotyk luksusu łączą się z nieskończoną funkcjonalnością i innowacyjnymi technologiami.