Rozpocznij zdrowo rok z „Porozmawiajmy o zdrowiu”

Już 20 stycznia zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Także i tym razem organizatorzy zadbali o atrakcyjny program oraz moc niespodzianek dla każdej z uczestniczek.

Ten rok rozpoczniemy w wyjątkowym towarzystwie, bowiem zaproszenie do rozmów o zdrowiu i nie tylko, przyjęła znakomita aktorka Katarzyna Gniewkowska, którą większość z nas kojarzy m. in. dzięki roli doktor Marii Konarskiej w serialu „Czas Honoru”.

Tuż po rozmowie z Gościem Specjalnym przejdziemy do tematu zdrowych i pięknych zębów. Która z nas nie marzy o uśmiechu gwiazdy filmowej? O możliwościach, jakie medycyna oferuje naszym zębom oraz o tym, że tak naprawdę nasze zdrowie rozpoczyna się od ich dobrego stanu, opowie dr Jacek Ulatowski z Centrum Medycznego VIPMED.
Nowy Rok nieodmiennie kojarzy się nam z czynieniem postanowień. Ambicją spotkań jest sprawienie, byśmy coraz większą uwagę poświęcali profilaktyce zdrowotnej. Dlatego też w noworocznym kalendarzu nie może zabraknąć badań. Wspólnie z doktorem Andrzejem Marszałkiem z Laboratorium Synevo pomożemy Wam mądrze wypełnić nimi terminarz.
Podczas styczniowego spotkania kontynuować będziemy rozmowy na temat nietrzymania moczu. Ten „cichy problem” dotyczy wielu z nas, postaramy się zatem doradzić Wam jak sobie z nim radzić. Pomoże nam w tym Piotr Chromiński z TZMO.
Mimo że medycyna estetyczna pomogła odzyskać piękny wygląd i pewność siebie wielu kobietom, Polki stale nie umieją na ten temat otwarcie rozmawiać. Wokół dziedziny narosło wiele mitów. Postaramy się z nimi zmierzyć, a pomoże w tym dr Joanna Kuschill-Dziurda z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDestetis.
Uczestniczki spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu” potrafią troszczyć się o swoje zdrowie. Każda świadoma kobieta z podobną uwagą myśli o swoich finansach. Jedno z drugim można połączyć. Przekonamy się o tym słuchając doradcy Klubu Aquarius, który opowie o specjalnym programie opieki medycznej, który klientom oferuje Multibank.
Nie zapomnimy także, jak wiele dla pięknego wyglądu naszej cery zdziałać mogą dobre kosmetyki. O odmładzającej mocy Miraculum i prawidłowej pielęgnacji skóry dojrzałej opowie Urszula Pierzchała.
Dla naszych uczestniczek miła niespodzianka, każda z pań otrzyma upominek kosmetyczny od firmy Miraculum, mającej bogatą tradycję na polskim rynku.
W spotkaniu przewidziano bogatą loterię nagród oraz degustację win z Gruzji i nie tylko.

Na najbliższe spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” zapraszamy: 20 stycznia 2011 roku, na godz. 18 do stylowych wnętrz Domu Polonii, przy Rynku Głównym 14.

Impreza ma charakter otwarty, a udział w niej jest nieodpłatny. Więcej szczegółów na: www.porozmawiajmyozdrowiu.com.