Sandra Kubicka znalazła nową pracę?

Portale internetowe donoszą, że modelka ma dołączyć do gwiazd stacji TVP z polecenia jej partnera, Barona. W jakiej roli tym razem wystąpi Sandra?

Sandra Kubicka dołącza do TVP?
Sandra Kubicka dołącza do TVP?

Sandra Kubicka, polska modelka i influencenka. 27-latka urodą podbijała głównie Stany Zjednoczone. To tam osiągnęła największe sukcesy. Została m.in. modelką amerykańskiego wydania magazynu ,,Playboy”, zaś czasopismo ,,Maxim” dodało polkę do listy 100 najseksowniejszych nazwisk. Jej kariera za oceanem prężnie się rozwijała, jednak nie można było tego powiedzieć o jej życiu miłosnym. Po miłość musiała wrócić do ojczyzny. Modelka zakochała się w jurorze ,,The Voice of Poland”, i to właśnie za jego sprawą Kubicka ma dołączyć do stacji TVP.

Na telewizyjnych korytarzach aż wrze od plotek, ale o samym programie niewiele na ten moment wiadomo, na razie jedynie tyle, że będzie transmitowany w sieci na oficjalnym VOD Telewizji Publicznej. Jeśli będzie cieszył się dobrą oglądalnością, niewykluczone, iż pokaże go również telewizja” — podaje portal internetowy Pomponik.

Sandra Kubicka prowadzącą w TVP

Modelka po sukcesach w USA wróciła do Polski. Jej serce skradł popularny gitarzysta – Baron. To połączenie wzbudziło ogromne zainteresowanie mediów. Jak donosi portal pomponik.pl, tym razem sympatia gwiazdy miała polecić ją twórcom nowego programu dla stacji TVP. Portal przy okazji zdradził, że Sandra Kubicka ma możliwość wystąpić w roli prowadzącej publicznego nadawcy.

,,Ławka nazwisk, które chciałyby pracować w TVP, jest dość krótka, bo to wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Baron polecił Sandrę jednej z firm produkcyjnych, która przygotowuje nowe formaty dla telewizji.” – wypowiedz informatora portalu.