Sebastian Fabijański spotyka się z nastoletnią influencerką

Kim właściwie jest 19-letnia wybranka aktora i jak ich drogi się połączyły?

Sebastian Fabijański spotyka się z nastoletnią influencerką
Foto Instagram: @strulax @sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański to polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Ostatnimi czasy dał się poznać z nieco innej strony. Mowa tu oczywiście o jego barwnym życiu miłosnym. Jego prywatne porachunki odbiły się dość głośnym echem w mediach. Po rozstaniu z Maffashion, paparazzi przyłapało go na czułościach z gwiazdą ,,365 dni”, Anną-Marią Sieklucką. Ta historia nie trwała długo. Już teraz zauważamy, że pojawiają się kolejne informacje na temat jego kolejnej partnerki.

Czy Sebastian Fabijański znalazł nową sympatię?

Po dramacie wywołanym przez relację aktora z Rafalalą, internet oszalał. Wychodzi na to, że Sebastian Fabijański nie przestaje szokować. Tym razem został przyłapany na czułościach z blondwłosą 19-latką. Mimo, zdecydowanych zapewnień aktora, że chciałby tę relację utrzymać zdała od mediów, w internecie pojawiły się przypuszczenia co do tożsamości nowej partnerki. Poza tym, sam Fabijański przy okazji ostatniej premiery filmu „Heaven in Hell” zdradził, że obecnie jego serce jest już zajęte.

Kim jest tajemnicza blondynka?

W tygodniku „Twoje Imperium” ukazały się zdjęcia Fabijańskiego i jego obecnej sympatii. Para nie kryła swoich uczuć i romantycznego stosunku względem siebie. Obserwatorzy odrazu wysnuli podejrzenia, że jego nową sympatią  jest 19-letnia inluencerka Zofia. W sieci występuje  pod pseudonimem ,,Strulax”. Dziewczyna regularnie udziela się na Instagramie, jak i TikToku. Jej profil śledzi ponad 50 tysięcy osób.