Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Jedna z najgorętszych par show-biznesu nie jest już razem. Znana modowa blogerka potwierdziła informacje o zakończeniu związku z aktorem.

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się
Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. Foto Instagram @sebastian.fabijanski.official @maffashion_official

Julia Kuczyńska, znana lepiej pod pseudonimem Maffashion, i Sebastian Fabijański potwierdzili, że są ze sobą na początku 2020 roku. Zakochani nie afiszowali się jednak ze swoją miłością, pozostawiając związek w sferze prywatnej. Pomimo tego, że żadne z nich nie dzieliło się zbyt chętnie szczegółami z ich życia osobistego, to ostatnio fani tej dwójki zaczęli podejrzewać, że coś w relacji aktora i influencerki może być nie tak. Świadczyć o tym miało między innymi to, że para pod koniec czerwca pojawiła się na otwarciu warszawskiego salonu fryzjerskiego oddzielnie. Indywidualnie pozowali też do zdjęć na ściance. Niedługo później okazało się, że przypuszczenia wielbicieli Maffashion i Fabijańskiego były uzasadnione. Jak wyznała blogerka, ta dwójka od jakiegoś czasu nie jest już razem.

Zobacz także: Sukces Maffashion! Zagraniczna gwiazda w garniturze od Eppram

Maffashion i Sebastian Fabijanski rozstali się

Podobno w związku Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego już jakiś czas temu pojawiły się problemy. Jak poinformował Pudelek, rodzice 2-letniego Bastka starali się zaradzić kryzysowi, ale na próżno. Kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że para się rozstała, Maffashion postanowiła zabrać głos.

Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie, ale skoro już pojawili się jacyś rzekomi „informatorzy” […]: rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie, wydanie oświadczenia – wyjaśniła na InstaStories.

@obcasy.pl Maffashion o rozstaniu part 2. Trzymaj się, życzymy dużo dobrego! ❤️ #maffashion #sebastianfabijański ♬ original sound – Obcasy.pl