Seks to zdrowie, seks z PowerSex Plus

seks to zdrowieSeks jest cudownym lekiem na wszystko. Brzmi jak bajka? Ale dzięki udanemu seksowi życie staje się bajkowe. Zatem rozkoszujmy się nim jak najczęściej. Mężczyźni powinni także zażywać PowerSex Plus Bio-Active – hit dla mężczyzn.

Oto 5 powodów, dla których seks to samo zdrowie:
1. To doskonała kuracja odchudzająca. W czasie stosunku spalamy prawie 400 kalorii.
2. Dzięki niemu piękniejemy: skóra staje się bardziej elastyczna, a włosy – lśniące.
3. DHEA – hormon długowieczności osiąga najwyższe stężenie w organizmie, gdy mamy trochę ponad 20 lat, potem jego poziom spada, ale możemy powstrzymać ten proces, uprawiając seks. Są dowody na to, że kochankowie żyją dłużej. Przyznający się do licznych kochanek Pablo Picasso czy Victor Hugo dożyli sędziwego wieku.
4. Zastępuje z powodzeniem aerobik czy pływanie. Angażuje wszystkie mięśnie, podnosi ciśnienie krwi.
5. PowerSex plus to naturalny, doskonały sposób na zwiększenie doznań i wzbogacenie życia erotycznego. Jest to unikalne połączenie wyciągu z Buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris), wyciągu z liści miłorzębu (Ginkgo biloba) i L-argininy, substancji o udokumentowanym działaniu w terapii wzmagania potencji.
Buzdyganek ziemny to legendarny chiński afrodyzjak znany od ponad 5000 lat. Badania naukowe wskazują, iż wpływa na wzmożoną produkcję androgenów stymulujących zachowania seksualne. Wyciąg z buzdyganka ziemnego pobudza wydzielanie testosteronu, przez co korzystnie wpływa na popęd i łagodzi zaburzenia funkcji seksualnych.
Aminokwas L-arginina to prekursor tlenku azotu uważanego za neuroprzekaźnik w fizjologicznych procesach prowadzących do erekcji. L-arginina i wyciąg z liści miłorzębu, nasilając procesy fizjologiczne warunkujące erekcję, zwiększają sprawność seksualną mężczyzn.

Tabletki PowerSex możesz kupić w naszym internetowym sklepie na portalu www.bio-life.pl/sklep
Thursday, 8 February 2007