Słodkie skarby ziemi – nowe odsłony kultowej czekolady

Poprawia nastrój i wywołuje uśmiech. Ukryto w niej mnóstwo przyjemności, nawet w małej cząstce! Czekolada to rozpływająca się w ustach słodycz, którą warto się delektować. Szczególnie tą w nowych smakach.

Terravita
Słodkie skarby ziemi – nowe odsłony kultowej czekolady

Terravita to ekspert w dostarczaniu przyjemności. Właśnie dlatego marka zaprezentowała swoje produkty w zupełnie odmienionej odsłonie. Oto nowa Terravita – słodkie skarby ziemi!

Natura i jej owoce

Bogaty, różnorodny i kuszący. Oto świat czekolady. Obietnica słodkich przyjemności nie pozwala mu odmówić. By jednak cieszyć się nim w pełni, warto wybierać produkty z najwyższej jakości składników. Czekolada, za której recepturą stoi wieloletnia tradycja i która jest tworzona z prawdziwą pasją, to właśnie Terravita. Polska marka zaprezentowała swoją nową odsłonę. Co może nas w niej zaskoczyć?
Terravita oznacza „życie ziemi” i to określenie doskonale współgra ze zmianami, jakie wprowadziła marka. Odkrywanie darów natury i jej tajemnic zawartych w każdej kostce nowych czekolad to niezwykle przyjemne doświadczenie, do którego chce się wracać i sięgać po więcej.

Terravita w nowej odsłonie

Już gdy sięgamy po opakowanie, możemy dojrzeć nowe otwarcie w historii marki. Odmienione logo, a także szata graficzna z florystycznymi motywami podkreślają agrarny charakter Wielkopolski.
Czekolady mleczne wyróżniają pastelowe kolory, a na oryginalnych opakowaniach czekolad gorzkich pojawiają się stylizowane na miedziane fonty. Zwracają one uwagę na szlachetny i intensywny smak produktu. Należy też zwrócić uwagę na papier, z którego wykonano opakowanie. Nadaje się on bowiem w 100% do recyklingu, łącznie ze „sreberkiem”, w które zawinięta jest czekolada.

Doskonała jakość i pyszny smak

Prawdziwe słodkie skarby ziemi odkrywają swe pyszne tajemnice, gdy otworzymy opakowanie nowej Terravity. Kostki czekolady są w kształcie poduszeczek o wyjątkowo aksamitnej konsystencji. Dosłownie rozpływają się w ustach!

W linii czekolad Terravita w nowej odsłonie każdy znajdzie swoją ulubioną wersję. Dostępne są:

  • czekolady mleczne pełne: klasyczna, orzechowa, kokosowa
  • czekolady mleczne nadziewane: tiramisu, jogurtowo-truskawkowa, jogurtowo-malinowa, miętowo-limonkowa
  • czekolada gorzka pełna
  • czekolady gorzkie nadziewane: cytrynowa, pomarańczowa, jogurtowo-wiśniowa, miętowa
Terravita
Słodkie skarby ziemi – nowe odsłony kultowej czekolady
Terravita
Słodkie skarby ziemi – nowe odsłony kultowej czekolady