Spowiedź diabła. Adrian Bednarek

Jesteś gotowa na "Spowiedź diabła"? Poznaj dalsze losy Kuby Sobańskiego. Odkryj najnowszą książkę z serii i zanurz się w mrożącej krew w żyłach historii, która nie pozwoli Ci spokojnie zasnąć.

spowiedź diabła
Spowiedź diabła. Adrian Bednarek.

Mistrz psychothrillerów, Adrian Bednarek, powraca z kolejnym tomem serii o Kubie Sobańskim. Powieść „Spowiedź diabła” udowadnia, że niczego w życiu nie należy obawiać się bardziej niż zemsty kobiety. Książka jest już dostępna w księgarniach.

Zobacz także: Pożegnanie z Mockiem. Ostatnia książka Marka Krajewskiego w kultowej serii

Spowiedź diabła

Siedemnastoletnia Sonia, dziewczyna z bogatego domu, zostaje oskarżona o zabójstwo brata bliźniaka. Odurzony alkoholem i narkotykami chłopak zastaje ją podczas erotycznej randki on-line, a następnie wypada z balkonu, skręcając sobie kark. Zrozpaczeni rodzice, usiłując ratować ostatnie ze swoich dzieci, wynajmują do pomocy kancelarię Kuby Sobańskiego oraz jego wspólniczki Sandry.

Tymczasem z kliniki odwykowej wychodzi dawna dziewczyna Kuby, Julia – obecnie pisarska celebrytka, autorka bestsellerowej książki „Sypiałam z Rzeźnikiem Niewiniątek” – która wraca do Krakowa z precyzyjnie obmyślanym planem zemsty.

O autorze

Adrian Bednarek urodził się w 1984 roku w Częstochowie. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor 14 opublikowanych powieści, a także kilku opowiadań. Laureat nagród Złoty Kościej 2018 za powieść „Skazany na zło”, Złoty Kościej 2021 za powieść „Zapomniany”, zdobywca tytułu Thriller Roku 2021 portalu Granice.pl za powieść „Zapomniany”. Czytelnicy określają go mianem mistrza thrillerów psychologicznych i jedynym w swoim rodzaju kreatorem psychopatycznych postaci.