Summer look przez cały rok, czyli jaki samoopalacz wybrać?

Czy wakacje mogą trwać cały rok? Raczej nie… Ale opalenizna jak po urlopie marzeń na egzotycznej wyspie, już tak! Nowe samoopalacze DAX SUN sprawią, że Twoja skóra nabierze złocistego wakacyjnego kolorytu, a także będzie odpowiednio zadbana i wypielęgnowana.

Summer look przez cały rok, czyli jaki samoopalacz wybrać?
Summer look przez cały rok, czyli jaki samoopalacz wybrać?

Ruszamy w podróż po uwodząco piękną skórę! Wybierz jedną z egzotycznych wysp, która da Ci możliwość zdobycia niepowtarzalnej opalenizny i otoczy tropikalnym zapachem. Skóra muśnięta słońcem, to synonim zmysłowości, piękna i kobiecości. Sprawia, że wyglądamy na wypoczęte, a nasze ciało wydaje się bardziej smukłe… Dzięki kosmetykom samoopalającym możemy się nią cieszyć przez cały rok. Pokaż światu swoje cud-miód ciało z błyskawicznym efektem jakbyś codziennie korzystała z kąpieli słonecznej! Co wyróżnia samoopalacze dax sun?

 • zawierają trzy składniki brązujące w 100% naturalne, które uzupełniają swoje działanie;
 • intensywnie nawilżają skórę, przeciwdziałając jej wysuszeniu i przywracając jędrność
  i elastyczność;
 • dzięki antyoksydantom aktywnie zwalczają wolne rodniki, spowalniając proces starzenia się
  skóry

Składniki brązujące o supermocy

 • KARMEL – sprawia, że Twoja skóra od razu będzie kusić ponętnym letnim kolorytem;
 • DHA – daj chwilę zanim zareaguje, odwdzięczy się długotrwałym efektem;
 • ERYTRULOZA – potrzebuje czasu, ale za to opala bardzo równomiernie, bez smug i przebarwień

Nawilżanie na miarę potrzeb

Każdy z kosmetyków samoopalających z linii DAX SUN został wzbogacony o ekstra składnik, znany z wyjątkowych właściwości nawilżających:

 • Kwas hialuronowy – głęboko nawilża, zapobiega utracie wody z naskórka, poprawia
  elastyczność skóry, koi oraz daje uczucie odświeżenia;
 • Skwalan – nawilża skórę wielowymiarowo: ma właściwości wiążące wodę w głębszych warstwach skóry, a jednocześnie chroni przed utratą wody z jej wnętrza.

Samoopalacz w kroplach ,,BORA BORA”

BORA BORA – raj na południowym Pacyfiku. Na tej wyspie rządzimy my – krople bardzo skoncentrowane na Twoim wakacyjnym looku. Przekonaj się o wyjątkowości tego produktu. Zawiera 3 składniki brązujące w 100% naturalne, które uzupełniają swoje działanie: Karmel, DHA oraz erytruloza. Ponadto nawilża skórę wielowymiarowo. Ma moc wiązania wody w głębszych warstwach, jednocześnie otula skórę powłoką, która chroni przed ucieczką wody z jej wnętrza. Dodatkowo aktywnie zwalcza wolne rodniki, spowalniając proces starzenia się skóry.

Indywidualnie dobierz odcień brązu swojego ciała do ulubionego looku

Im więcej lub częściej użyjesz produktu, tym głębszą uzyskasz opaleniznę. Te samoopalacze świetnie czują się w towarzystwie kremu lub balsamu. Dodaj kilka kropel samoopalacza do ulubionego balsamu i rozprowadź równomiernie po skórze.

Jak prawidłowo stosować samoopalacz?

Zanim samoopalacz spotka się z Twoją skórą, potraktuj ją ulubionym peelingiem. Rozprowadź emulsję zmieszaną z kroplami z na swoim czystym i osuszonym ciele. Bez obaw możesz także w ten sposób opalić twarz. Nie zapomnij umyć rąk po użyciu oraz unikaj kontaktu z oczami. Indywidualnie dobierzesz odcień brązu swojego ciała. W zależności od oczekiwań dodaj 4-8 kropli koncentratu do emulsji w zagłębieniu dłoni i wymieszaj oba preparaty.

Chusteczka samoopalająca – czy to działa?

Prosta w użyciu i skuteczna. Zawiera kompozycję wcześniej wspomnianych składników brązujących, w 100% naturalnych, które uzupełniają swoje działanie, czyli: DHA oraz erytruloza.

Indywidualnie dobierzesz odcień brązu swojego ciała do ulubionego looku, a więc klasycznie im więcej lub częściej jej użyjesz, tym głębszą uzyskasz opaleniznę. Możesz powtórzyć aplikację już po 3 godzinach od użycia. Aby codziennie błyszczeć niezmienną opalenizną – zaprzyjaźnij się z tym samoopalaczem na dłużej. Używaj chusteczek brązujących co 2-3 dni. Niestety, warto o tym pamiętać, że te produkty nie zawierają filtrów UV i nie chronią przed promieniowaniem słonecznym. Jak używać? Zanim spotka się z Twoją skórą, potraktuj ją ulubionym peelingiem. Starannie wetrzyj preparat, którym jestem nasączona w swoje czyste i osuszone ciało. Bez obaw możesz także w ten sposób opalić twarz. Nie zapomnij umyć rąk po użyciu oraz unikaj kontaktu z oczami!