Szczęście w miłości. Joanna Godecka

Bycie singlem ma wiele zalet, ale badania potwierdzają, że większość osób nie wyobraża sobie życia bez ukochanej osoby u boku. Nie zawsze wiadomo jednak od czego i gdzie zacząć poszukiwania drugiej połówki.

Szczęście w miłości. Joanna Godecka

Miłość to dla większości ludzi najważniejsze spoiwo związku. To ona jest fundamentem udanej relacji. Jak wynika z najnowszych badań*, aż 90% Polaków uważa, że miłość nadaje życiu sens. Nie powinno więc dziwić, że większość ankietowanych przyznaje: brak miłości powoduje trudne do wypełnienia uczucie pustki. Aby się go pozbyć, warto przystąpić do działania!

Joanna Godecka, czerpiąc z doświadczenia wyniesionego z własnego gabinetu, w książce „Szczęście w miłości” podpowiada, jak skutecznie poradzić sobie z ograniczeniami utrudniającymi życie uczuciowe, stworzyć udany związek i umiejętnie budować satysfakcjonujące relacje partnerskie. Autorka pomaga wprowadzać pozytywne zmiany w życiu i podnosić poczucie własnej wartości, zwracając przy tym uwagę na najczęściej popełniane błędy i radząc, jak ich unikać. Daje kilka rozwiązań, które pomagają ocenić, co w życiu uczuciowym nie działa tak jak trzeba i krok po kroku odkrywać w sobie gotowość do miłości oraz zdobywać umiejętności przyciągania wartościowych osób.

„Szczęście w miłości” to napisana przystępnym językiem, z dystansem i humorem książka. Adresowana jest przede wszystkim do tych, którzy nie umieją dawać potencjalnym partnerom jasnych sygnałów, czego oczekują w związku. Praktyczne rady oraz odpowiedzi na dręczące pytania znajdą w niej również ci, którzy uważają, że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń i trwają w przeświadczeniu, że nie potrafią utrzymać wartościowej więzi.