Tamara Rosier. ADHD Twój mózg jest ok

Zaufaj metodzie treningowej ADHD i odzyskaj pewność siebie

Tamara Rosier. ADHD Twój mózg jest ok
Tamara Rosier. ADHD Twój mózg jest ok

Najlepszy przewodnik po życiu z ADHD na rynku – dr Tomasz Kowalczyk, psychiatra i specjalista od ADHD

TWÓJ MÓZG JEST W PORZĄDKU, a ta książka pokaże ci, JAK LEPIEJ NIM ZARZĄDZAĆ.
Osoby z ADHD wykorzystują niepokój i stres do zarządzania sobą ze względu na budowę swojego mózgu. Dzięki temu łatwiej jest im doprowadzać sprawy do końca i podejmować działania, na które może im brakować ochoty. Planowanie na ostatnią chwilę i „dopalanie się” złością to dla nich codzienność. Jednak taka strategia jest ogromnym obciążeniem dla organizmu i wyczerpuje energię.

Życie z ADHD może wyglądać inaczej

Dr Tamara Rosier, matka czwórki dzieci, z których trójka ma ADHD, oraz osoba nieneurotypowa, przedstawia w swojej rewolucyjnej książce innowacyjny program COACHINGU ADHD, który pomoże ci odkryć potencjał twojego mózgu.
Dowiedz się, jak ustalać zdrowe granice w sferze emocji i chronić momenty maksymalnej produktywności. Poznaj metody, takie jak plansza operacyjna, trening wyobrażeniowy i drabina zdrowia emocjonalnego, które pomogą ci poprawić wydajność, lepiej radzić sobie z zadaniami w pracy, zweryfikować błędne przekonania o sobie i polepszyć komunikację z bliskimi.
Doświadczona trenerka, autorka książki, daje rodzicom dzieci z ADHD wskazówki, jak wychować je na pewnych siebie dorosłych.

Książkę „ADHD. Twój mózg jest w porządku” poleca najlepszy specjalista od ADHD w Polsce, dr Tomasz Kowalczyk, który był inicjatorem wydania jej po polsku:
To pierwsza książka o ADHD, w której autorka nie tylko identyfikuje negatywne źródła motywacji, ale także przedstawia sposoby na realne, metodyczne, a zarazem przystępne zapobieganie ich występowaniu.
POKOCHAJ SWÓJ MÓZG I ŻYJ LEPIEJ Z ADHD!