TRAVEL 2009 – MAZURY. Premiera: 3 sierpnia godz. 20.30

travel mazuy

Program Travel 2009 każdego miesiąca pokazuje najciekawsze turystyczne atrakcje w najróżniejszych zakątkach świata oraz Polski. W sierpniowym odcinku wraz z Michałem Borejko i jego ekipą, odwiedzimy nasze rodzime Mazury. Kraina Wielkich Jezior to polskie dobro narodowe, coraz bardziej doceniane również przez obcokrajowców. Mimo, że pogoda w Polsce – nawet latem – bywa kapryśna, pokażemy jak aktywnie i wesoło można spędzić czas podczas wakacyjnego urlopu, niezależnie od aury.

Mazury to przede wszystkim raj dla miłośników sportów wodnych, a więc wybierzemy się na wycieczkę statkiem po jeziorze Niegocin, zobaczymy jak działa słynny most obrotowy i gdzie można rozpocząć przygodę z deską czy żaglem. Podczas rejsu będziemy podziwiać przepiękne krajobrazy i odpoczywać od miejskiego zgiełku. Będąc w Giżycku musimy też zwiedzić słynną twierdzę Boyen i poznać jej fascynującą historię, a także spojrzeć na miasto z góry, z kawiarni i tarasu widokowego na wieży ciśnień. Skosztujemy też znakomite mazurskie potrawy w świetnej karczmie Siwa Czapla. Zachęcimy też do aktywnego wypoczynku nie tylko na wodzie – w Wiosce Turystycznej Wilkasy, gdzie zobaczymy jak młodzież uczy się jeździć konno.

A dla naszych widzów będziemy mieli niespodziankę: w specjalnym konkursie będzie można wygrać pobyt we wspaniałym hotelu na zamku w Rynie. Ten wyjątkowy obiekt o ponad siedemsetletniej historii został stylowo urządzony i stanowi znakomitą bazę do zwiedzania mazurskich atrakcji. Zapraszamy do oglądania sierpniowego odcinka programu Travel 2009 na kanale Travel Channel.

Jest to jedynie zarys tego co możesz zobaczyć w programie Travel 2009, dlatego zapraszamy przed telewizory
3 sierpnia o godzinie 20.30!

Powtórki programu, m.in.:

4 sierpnia o godzinie 21.30
7 sierpnia o godzinie 19.00
8 sierpnia o godzinie 09.00
10 sierpnia o godzinie 20.30
16 sierpnia o godzinie 9.30
23 sierpnia o godzinie 11.30

Thursday, 16 July 2009