„Twój Simon” – ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli

„Twój Simon” jest zabawną i autentyczną historią o dorastaniu oraz o fascynującej przygodzie, jaką jest odnajdywanie samego siebie i prawdziwej miłości.

„Twój Simon” – ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli

Szesnastolatek Simon Spier, który ukrywa, że jest gejem, zaczyna w tajemnicy mailowo flirtować z innym ukrywającym się ze swoją seksualną tożsamością kolegą ze szkoły. Kiedy jednak ich e-maile trafiają w niepowołane ręce, pojawia się ryzyko, iż sekret Simona wyjdzie na jaw. Zaczyna go szantażować Martin, arogancki kolega z klasy, który jest przekonany, że z pomocą Simona uda mu się umówić na randkę z piękną Abby Suso. Jeśli Simon nie zgodzi się na te warunki, jego sekret wyjdzie na jaw. Co gorsza, ujawniona też może zostać tożsamość „Blue”, chłopaka, z którym Simon koresponduje.

Rolę Simona Spiera powierzono Nickowi Robinsonowi, młodemu aktorowi znanemu z filmów „Jurassic World” i „Ponad wszystko”. Motywami przewodnimi produkcji „Twój Simon” są rodzina, miłość, życie w zgodzie z własną prawdą, uczenie się, jak być sobą i akceptować siebie.