Twórcy filmu „To właśnie miłość” zdradzili, jakie były dalsze losy głównych postaci

Święta bez Kevina? Dla miłośników komedii romantycznych świątecznym filmowy hitem jest "Love Actually" (To właśnie miłość) z plejadą gwiazd w rolach głównych. Bożonarodzeniowa opowieść to dziesięć historii o miłości, a każda w innym wydaniu. Od premiery minęło 12 lat, a film do dzisiaj budzi spore emocje.

Tworcy filmu To wlasnie miłosc zdradzili jakie byly dalsze losy glownych postaci2
Twórcy filmu „To wlasnie miłosc” zdradzili, jakie byly dalsze losy glownych postaci. Facebook „Love Actually”

Kilka historii miało otwarte zakończenie, do widzów należała interpretacja dalszych losów bohaterów. Po ponad dekadzie twórcy rozwiewają nasze wątpliwości. Co tak naprawdę stało się z czwórką głównych postaci?

Twórcy filmu "To właśnie miłość" zdradzili, jakie byly dalsze losy glownych postaci
Twórcy filmu „To właśnie miłość” zdradzili, jakie byly dalsze losy glownych postaci

Pamiętacie aktorskie kreacje Emmy Thompson i Alana Rickmana? Zagrali małżeństwo Karen i Harry, które przechodzi poważny kryzys. On wdaje się w romans z asystentką, ona znajduje naszyjnik, który okazuje się być prezentem dla kochanki. W finałowej scenie na lotnisku Karen chłodno wita swojego męża, co mogłoby wskazywać na to, że nie są już razem. Potem jednak dodaje: „Jedziemy do domu?”. Dzięki niejednoznacznej grze aktorskiej widzowi do końca nie wiedzieli, jaką decyzję podjęli główni bohaterowie. Do dzisiaj. Partnerka Richarda Curtisa Emma Freud odpowiedziała na Tweeta jednej z fanek filmu.

 

Tworcy filmu To wlasnie milosc zdradzili jakie byly dalsze losy glownych postaci0

– Są razem, ale ich rodzina już nie jest tak szczęśliwa, jak kiedyś. Harry na pewno miał romans, prosiłam Richarda, żeby skończyło się tylko flircie, niestety nie udało się.

Tworcy filmu To wlasnie milosc zdradzili jakie byly dalsze losy glownych postaci9

Miłośnicy komedii byli ciekawi czy Sarah i Karl zostali parą.
– Niestety nie – rozczarowała fanów partnerka reżysera.

Tworcy filmu To wlasnie milosc zdradzili jakie byly dalsze losy glownych postaci34