W stronę słońca, i tak bez końca!

,,Chcieliśmy skierować myślenie i emocje ludzi właśnie w tę stronę – w stronę tych  małych rzeczy, które cieszą. Jak to, że świeci słońce".

 

W stronę słońca, i tak bez końca.

YOPE to nie tylko produkty – to filozofia świadomego życia – z troską o siebie, o bliskie nam osoby, o naszą społeczność i o planetę, na której żyjemy. Tę filozofię znajdziecie nie tylko w naszych produktach ale też w naszych działaniach! Najnowsza kampania marki YOPE #wstronęsłońca, promuje trzy nowe serie kosmetyków.

#WSTRONĘSŁOŃCA

– Ta kampania powstawała w trudnym dla nas wszystkich momencie odosobnienia. Chcieliśmy powiedzieć ludziom coś optymistycznego, namówić, żeby patrzyli w dobrą stronę. Byliśmy wszyscy zamknięci i w niepewności, co nas czeka, a w wiosennym słońcu natura budziła się do życia. Chcieliśmy skierować myślenie i emocje ludzi właśnie w tę stronę – w stronę tych  małych rzeczy, które cieszą. Jak to, że świeci słońce. Stąd hasło #wstronęsłońca. – opowiada współwłaścicielka marki Karolina Kuklińska-Kosowicz.

– Do współpracy zaprosiliśmy Zuzę Krajewską – niezwykle utalentowaną kobietę, artystkę, fotografkę. Jest moją przyjaciółką od lat i rozumiemy się doskonale pod względem estetycznym. Łączy nas wrażliwość. Zuza potrafi w odważny sposób podchodzić do nieoczywistych tematów. Dlatego spodobał jej się pomysł, by razem z nami w tym trudnym czasie stworzyć formę, która sprawi, że ludziom zrobi się choć trochę lepiej i radośniej. W swoich zdjęciach doskonale oddała klimat naszej kampanii #wstronęsłońca. – podkreśla Karolina.

W stronę słońca, i tak bez końca.

Zuza Krajewska o pracy dla YOPE:

– To była najprzyjemniejsza sesja wiosny. Delikatna i pełna letniego, słonecznego światła. Zrobiłyśmy ją z Anią Szczęsny w warunkach domowych, popijając kawę, żartując i używając pięknie pachnących kosmetyków. Kobieca czułość w czasach izolacji. Myślę, że ta odrobina ciepła i komfortu jest nam teraz bardzo potrzebna. Pójdźmy wszyscy w stronę słońca! Oczywiście rozsądnie i uważając na siebie nawzajem.

Fotograficzna interpretacja hasła #wstronęsłońca, przygotowana przez Zuzę Krajewską, to inspirujący element komunikacji na kanałach social media @yoap_soap.

Trzy nowe serie kosmetyków zaskakują świeżością kultowych zapachów w niebanalnych duetach: Bez i wanilia, Mandarynka i malina oraz Rabarbar i róża. Każda z linii zawiera dobrze znane i lubiane klasyki YOPE, niezastąpione w codziennej pielęgnacji: mydło do rąk, żel pod prysznic, balsam do ciała oraz krem do rąk. To dzięki nim najzwyklejsze codzienne czynności stają się niezwykłym rytuałem, który dodaje energii i uwalnia pokłady dobrego nastroju.

W stronę słońca, i tak bez końca.

 

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Pielęgnacja skóry

- Kosmetyki naturalne, pielęgnacyjne

- Yope