Wieszaki, które się nie nudzą

O przedpokoju często mówi się, że jest bramą do domu czy mieszkania. To pierwsze pomieszczenie, do którego wchodząc myślimy "jestem u siebie".

Wieszaki, które się nie nudzą

Dlatego też warto zadbać o tę przestrzeń, by widok który ujrzymy zaraz po otwarciu drzwi, zapraszał do wejścia i był prawdziwą wizytówką naszego domu. Jeśli często zapraszamy do siebie rodzinę czy przyjaciół, świetnie urządzony i ciepły przedpokój dobrze nastroi gości już na samym początku wizyty. Ważne jest, by ten mały kawałek naszego mieszkania był jednocześnie przytulny i funkcjonalny – my i nasi goście musimy mieć gdzie odłożyć buty, zimowe kurtki czy czapki. Znajdź swój ulubiony wieszak na www.favi.pl i szukaj swojego ulubionego wieszaka wg stylów, które Ci się podobają.
W niniejszym artykule zajmiemy się oryginalnymi wieszakami na ubrania, które łączą w sobie praktyczność i ciekawy design. Wieszak nie musi być przecież zwyczajną deską z haczykami na kurtki, której nikt nie zauważa. Projektanci mebli i akcesoriów wnętrzarskich stanęli na wysokości zadania i projektują dziś wieszaki, które mogą nadawać styl całemu pomieszczeniu. Wybrany model wystarczy zestawić z ciekawą tapetą i już mamy stylowy przedpokój urządzony za niewielką kwotę.
Twórców wieszaka Cormelo, postawili na minimalistyczna formę. Model ten jest stworzony dla osoby która lubi miejski gwar i intensywne życie ponieważ kształtem przypomina panoramę miasta. A czarny kolor i pięć wieszaczków będą pasowały do każdego wnętrza.

Wieszaki, które się nie nudzą

Wieszak typu ręce, to propozycja dla osób, które lubią ciekawe i solidne dodatki, solidne, ponieważ ten metalowy wieszak ma nośność aż 30 kg. Jest nie tylko piękny, ale również praktyczny i na pewno posłuży na lata.

Wieszaki, które się nie nudzą

Elegancki wieszak Cani, to kombinacja użyteczności i czystego minimalizmu. Zabiera niewiele miejsca, więc sprawdzi się również w bardzo małym przedpokoju. Jedyną wadą tego modelu jest pionowe rozmieszczenie haczyków – kurtka powieszona na najwyższym z nich przykrywa resztę.

Wieszaki, które się nie nudzą

Ptasia impreza? Tak na wieszaku Bird Party zapewne jest bardzo głośno. Ten wieszak sprawdzi się u Ciebie, jeśli lubisz elementy vintage i eko. A urocze ptaki siedzące na telefonicznej linii mogą stanowić nietuzinkową ozdobę w sypialni, przedpokoju czy w salonie.

Wieszaki, które się nie nudzą

W sklepach możemy znaleźć wiele wieszaków inspirowanych przyrodą – porożem zwierząt, drzewami, a nawet kaktusami. Subtelny, minimalistyczny wieszak Branch jest jednym z nich. Tworzy go metalowa gałąź z haczykami w postaci małych gałązek. Sprawdzi się nie tylko jako wieszak na płaszcze, ale i na drobne dodatki – okulary czy kapelusze.

Wieszaki, które się nie nudzą

Inspiracją dla wieszaka The Piano Hanger była oczywiście klawiatura fortepianu. Dzieło projektanta Patricka Sehy, które powstało dla firmy Feld, to doskonały przykład prawdziwej sztuki użytkowej. Wieszak jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach i dwóch wariantach drewna. Praktyczne rozwiązanie w postaci haczyków na czterech wysokościach z pewnością doceni każda rodzina z dziećmi. Niestety ten model nie należy do najtańszych.