Wrangler jesień-zima 2014 Denim Performance w pytaniach i odpowiedziach

Marzena Korzonek, zwyciężczyni Konkursu „Debiuty” 40 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2003 roku oraz Finału „Szansy na sukces” po poruszającej interpretacji „Modlitwy” Tadeusza Nalepy została uznana m.in.: przez magazyn „Gala” za „nowy, wielki głos polskiej sceny”, lecz dopiero po 9 latach ukaże się na rynku.

Na płycie „33 i pół” już 15 stycznia będzie można usłyszeć 12 premierowych utworów, których Marzena jest współkompozytorką wraz z Adamem Drzewieckim- producentem muzycznym projektu. Do większości piosenek Marzena napisała teksty.
Na płycie znajdzie się również jako dodatek unikatowe nagranie utworu „Modlitwa” w niepublikowanej nigdy wcześniej wersji, będącej rejestracją sesji nagraniowej z samym Tadeuszem Nalepą na gitarze i plejadą czołowych muzyków polskiej sceny oraz kwartetem smyczkowym, która miała miejsce w Studiu S4 Polskiego Radia w lipcu 2003 roku.

Przypomnijmy duet Marzeny Korzonek z Krzysztofem Krawczykiem w „Szansie na Sukces”:Do współpracy nad produkcją muzyczną płyty Marzena Korzonek zaprosiła wielu znakomitych polskich muzyków różnych pokoleń, w tym Artura Malika (wieloletni perkusista Lombardu, współpraca m.in. z Anną Treter), Sławomira Bernego (współpraca z Grzegorzem Turnauem i orkiestrą Adama Sztaby), Adama Drzewieckiego (Pudelsi, Wawele, Grażyna Brodzińska) czy Józefa Michalika. Za miks i mastering odpowiadał jeden z czołowych polskich realizatorów dźwięku-Tadeusz Mieczkowski, który pracował z największymi gwiazdami polskiego rynku muzycznego m.in. z Edytą Górniak i Anną Marią Jopek.

Płytę „33 i pół” zapowiada singiel „Tylko tam”, który w tym tygodniu trafi do stacji radiowych.