Wyjątkowa kampania na Dzień Matki

Dla marki Renee wszystko jest możliwe! Najnowsza kampania Renee została stworzona z myślą o Dniu Matki. Myślą przewodnią kampanii, jak i hasłem marki jest Things about me - czyli wszystko to, co nas wyraża i określa. Może to być nasz styl, osobowość i relacje z ludźmi. Dodatkowo głównym hasztagiem kampanii jest #reneedlamamy, pod którym można publikować zdjęcia z Mamami.

4 2 - Wyjątkowa kampania na Dzień Matki
Wyjątkowa kampania na Dzień Matki

Marka pokazuje 3 różne, prawdziwe historie kobiet z teamu Renee, które można zobaczyć pod linkiem https://www.renee.pl/mothers-day. Opowiadają w nich o swoich relacjach z Mamami i emocjach, jakie pojawiają się, gdy o nich myślą. Każda z nich jest w innym wieku, co przekłada się na bagaż doświadczeń i odmienne refleksje. Autentyczność wypowiedzi oraz „happy end” każdej historii, którym jest zaprojektowany specjalnie na tę okazję billboard-laurka, sprowadza każdą oddzielną opowieść do tego, że nadal jesteśmy Dziećmi, tylko trochę starszymi i niezależnie od wieku, nosimy w sobie miłość do naszych Mam.

W historii Karoliny poznajemy Mamę jako najszczerszego przyjaciela, który chce dla nas jak najlepiej i wspiera nas w sukcesach, jak i chwilach zwątpienia. Dzięki Mamie miała cudowne dzieciństwo, które napełniło ją poczuciem bezpieczeństwa. Teraz po latach, jako dorosła kobieta pragnie te dobre uczucia przekazać drugiej osobie.

Opowieść Klaudii uświadamia nam, że nie należy zniechęcać, się uświadamiając sobie, iż czasem mówimy lub robimy względem naszych Mam coś, czego później mocno żałujemy. One mimo naszych błędów darzą nas swoją miłością i w pełni akceptują.

Refleksje Joanny uzupełnione są o jej własne doświadczenia jako Mamy. Wyczula nas na współczesny konflikt rozwoju zawodowego i troski o rodzinę. Mówi, że ogrom miłości, jaki dała jej Mama, pozwolił, aby stała się silną kobietą i była w stanie realizować swoje pasje.

W swojej kampanii marka Renee pragnie pokazać, że będąc dorosłymi dziećmi naszych Mam, w pełni świadomie doceniamy ich miłość, poświęcenie, wielkie serce i ogrom czułości, jaką nas obdarowały. Choć w codziennym natłoku obowiązków często nam to umyka, w głębi duszy pamiętamy o wszystkim, co dla nas zrobiły i chcemy, by czuły się docenione, ważne i wyjątkowe.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Dzień Matki

- Święto

- Szacunek i wdzięczność