Zapachy świec na wiosnę – jakie wybrać?

Wiosna to delikatne promienie słońca, które lekko łaskoczą cię w nos i policzki. To wdzięczny śpiew ptaków, który niesie echo. To wreszcie ukwiecone łąki, sady i ogrody, zachwycające różnorodnością barw i zapachów

Zapachy świec na wiosnę
Zapachy świec na wiosnę – jakie wybrać?

Niech i w twoim mieszkaniu wiosna rozgości się na dobre. Zastanawiasz się nad tym, jak stworzyć wiosenny zapach w domu? Pomogą ci w tym wiosenne zapachy świec należące do linii zapachowej „Powiew wiosny” marki Bispol. Oto wybrane przez nas wiosenne zapachy, na które warto zwrócić uwagę.

Wiosna, ach to ty…

Z czym może jeszcze kojarzyć się wiosna? Na pewno z młodością, lekkością i świeżością… To jej niezaprzeczalne atrybuty. Takie powinny być też wiosenne zapachy świec. Nim więc niespodzianie zapuka do twych drzwi, nim zdejmiesz z niej zmoknięte palto, jak to śpiewał Grechuta, zadbaj o to, by w całym domu roztaczała się cudowna, orzeźwiająca woń, przywodząca na myśl ukwieconą łąkę muśniętą powiewem wiosennego wietrzyku. Taki wiosenny zapach w domu może pojawić się wraz ze świecą zapachową Wiosenne Orzeźwienie w prostym szkle z wzorem. Po jej zapaleniu zachwyci cię nastrojowa gra światła i cienia i rześki aromat, w którym odnajdziesz zapachy liści fiołka i goździka, hiacyntów, bzów, a także piżma oraz wanilii.
https://www.sklep.bispol.pl/products/swieca-zapachowa-wiosenne-orzezwienie-w-prostym-szkle-z-wzorem-sn72s-40-pl-9575

Niech no tylko zakwitną… wiśnie

Trudno wyobrazić sobie wiosnę bez parków i sadów pełnych budzących się do życia drzew, obdarzających świat, a więc także i ciebie, feerią barw i zapachów. Kwitną jabłonie, czereśnie i wiśnie… I choć piękno ich kwiatów jest wyjątkowo ulotne i krótkotrwałe, zapach może pozostać z tobą na dłużej. Jeśli tylko chcesz, cały twój dom może pachnieć jak wiśniowy sad w kwietniu. Wystarczy wybrać zapachy świec na wiosnę, których nutą przewodnią jest właśnie woń kwiatów wiśni. Wiosenny zapach w domu idealnie wpasowujący się w ten klimat wyczarujesz za pomocą świecy zapachowej w pastelowym szkle Kwiat wiśni-bursztyn. Pachnie ona nie tylko kwiatem wiśni, ale też m.in. jabłkiem, lilią, słodkim groszkiem, jaśminem, piżmem i bursztynem.

https://www.sklep.bispol.pl/products/swieca-zapachowa-w-pastelowym-szkle-kwiat-wisni-bursztyn-sn75b-323-pl-9666

Kiedy znów zakwitną białe bzy… i nie tylko

Wiosna to również zniewalający zapach delikatnych białych kwiatów, które od razu przychodzą ci na myśl, kiedy czekasz na tę porę roku. Woń białych bzów zachwyca co roku tak samo, a na ich pojawienie się czekają nie tylko zakochani. A kiedy już rozkwitną z brylantowej rosy, z wonnej mgły – jak śpiewał Fogg – i odurzą cię swym słodkim aromatem, masz ochotę usiąść w parku pod platanem i cieszyć się pięknem wiosennego dnia. Dzięki świecom zapachowym takie wiosenne zapachy możesz wprowadzić do swojego mieszkania już teraz. Cudownie romantyczne nuty bzów i innych kwiatów, takich jak np. konwalie czy mimozy ma w sobie np. świeca zapachowa w matowym szkle Białe Kwiaty. Świeca ta pachnie też m.in. zieloną skoszoną trawą, brzoskwinią, melonem czy jaśminem.

https://www.sklep.bispol.pl/products/duza-swieca-biale-kwiaty-w-szkle-z-wieczkiem-snd99-179-pl-9566

Które zapachy świec na wiosnę urzekły cię najbardziej? Czy masz już swój ulubiony? Jeśli chcesz odkryć inne wiosenne zapachy świec, zapoznaj się z całą linią zapachową „Powiew wiosny” marki Bispol

Artykuł partnera