Zdradź nam plany na walentynki i wygraj zestaw na romantyczny wieczór!

Zrób sobie prezent na walentynki i wygraj zestaw idealny na romantyczne wieczory...

konkursKochani,

Ponieważ święto zakochanych zbliża się do nas coraz bardziej, mamy dla Was kolejny konkurs z super nagrodami! Do wygrania bielizna nocnej, balsam do ciała i maskara. Jedna z Was otrzyma zestaw idealny na ten romantyczny dzień. Wystarczy, że zdradzicie nam, jakie macie plany na walentynki, a my najciekawszy komentarz nagrodzimy!

Do wygrania super nagroda!

1 x zestaw bielizny nocnej, balsam do ciała intensywna regeneracja od marki Cztery Pory Roku i maskara do rzęs Ingrid.

Aby wygrać należy zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (11.02.2016) i kończymy (15.02.2016). Wyniki ogłosimy 16 lutego o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>

Rozwiązanie konkursu!

Zestaw bielizny nocnej i kosmetyki trafiają do…

Szelizanka!

,,Plany były wielkie. Babcia do przypilnowania dziecka – załatwiona, dziecko – przygotowane. Mąż realizujący pomysł – obecny. Po pierwsze mieliśmy iść do teatru, kocham go bardziej od kina, na przedstawienie, które zapowiadało się naprawdę ciekawie. Pierwsza sukienka kupiona od porodu – śliczna. Pierwsza wspólna kolacja na mieście od 3 lat od tygodnia wywoływała u mnie ślinkę i uśmiech…. a w nocy gorączka, dziecko słabe…. babcia odwołana, kolacja również, bilety oddane przyjaciołom… w zamian, namiot w pokoju i zabawy w Kubusia Puchatka, układanie puzzli, lepienie potworów z plasteliny, na obiad pieczone ziemniaczki z piekarnika, filet i brokuł z fetą i słonecznikiem, do tego dużo śmiechu i wspólne spanie w Naszym łóżku;) A mimo to mąż stwierdził, że były to naprawdę piękne Walentynki… i ja też tak sądzę:)”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na konkurs@obcasy.pl w temacie “Konkurs walentynkowy zestaw na romantyczny wieczór– wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.