Żegnamy splątane skręty, dzięki nowym akcesoriom do włosów od Cantu

Posiadaczki fal, loków i sprężynek już teraz mogą odetchnąć z ulgą, bo specjalizująca się w produktach do włosów teksturowanych marka Cantu wprowadza na polski rynek akcesoria ułatwiające pielęgnację pasm.

Żegnamy splątane skręty, dzięki nowym akcesoriom do włosów od Cantu

Szczotki, grzebienie i czepki to kolejny krok w stronę łatwiejszej, bardziej efektywnej pielęgnacji skrętów. Zdarza się, że to właśnie akcesoria są czasami brakującym elementem w rutynie. Ich zastosowanie może zmienić wygląd loków, fal i sprężynek za zaledwie jednym pociągnięciem. Akcesoria do włosów od Cantu zaspokoją wszystkie wymagania włosów teksturowanych. Niezależnie od tego, czy celem jest wygładzenie fryzury, rozczesanie splątania, czy też precyzyjnie przygotowanie pasm do zaplatania warkoczyków.

Wspomniane akcesoria do włosów wykonano z wysokiej jakości materiałów, w tym włókna węglowego oraz naturalnego włosia dzika. W procesie produkcji wykorzystano również innowacje, dzięki którym mycie, pielęgnacja i stylizacja włosów stają się delikatniejsze oraz łatwiejsze.

W nowej gamie znajdziemy:

  • Szczotka do rozczesywania, Ultra Glide Detangling Brush. Została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić łatwe przesuwanie się po wszystkich teksturach włosów, w tym falowanych, kręconych, sprężynkowatych i afro. Rzędy włosia zostały zminimalizowane, co oznacza mniej łamania i zaczepiania się o delikatne włosy. Umiejscowienie gumowej podstawy pomaga zdefiniować loki, a antypoślizgowy uchwyt pozwala na mocniejsze trzymanie. Najlepiej sprawdza się w rozczesywaniu i definiowaniu loków.
    Cena: 47,99 PLN
  • Szczotka ułatwiająca rozczesywanie Detangle Sturdy Wash Day Brush.Szczotka ułatwiająca rozczesywanie teksturowanych włosów. Posiada dłuższe włosie, które minimalizuje łamliwość włosów i ułatwia rozczesywanie. Gumowapodstawa pomaga zdefiniować loki, dzięki czemu możesz ożywić strukturę swoich loków bez kłopotliwego szarpania i ciągnięcia.
  • Grzebień Extra Lift Double Row Pick. Ma prawie dwukrotnie większą ilość ząbków, niż zwykły grzebień. Cantu Extra LiftDouble Row Pick wykorzystuje innowacyjną konstrukcję, która unosi kręcone, skręcone, zwinięte teksturowane włosy u nasady, pomagając rozciągnąć i dodać objętości bez przerywania definicji loków. Cena: 36,99 PLN
  • Grzebień Sturdy Detangling Comb. Dzięki niemu rozczesywanie staje się łatwiejsze! Grzebień wykonano z trwałego materiału, ma szersze, zaokrąglone ząbki, dzięki czemu ułatwia rozczesywanie, minimalizując przy tym łamanie włosów. Posiada również praktyczny haczyk, dzięki któremu grzebień można powiesić pod prysznicem. Cena: 36,99 PLN
  • Zestaw grzebieni z włókna węglowego. Grzebienie wykonane są z wytrzymałego włókna węglowego. Są lekkie i niezwykle wytrzymałe, a przy tym znacznie mocniejsze od plastikowych, co ułatwia rozczesywanie. Ponadto włosy nie elektryzują się, nie puszą, pozostają gładkie. Grzebienie są odporne na ciepło, dzięki czemu idealnie nadają się do stylizacji termicznej.
  • Czepek do spania Bonnet Classic. Zapewnia ochronę włosów podczas spania. Zabezpiecza włosy przed pocieraniem o poduszkę w czasie, kiedy śpimy. Wykonany z miękkiej satyny czepek, chroni skręty przed łamaniem oraz kołtunieniem.
  • Satynowy czepek, Satin Cap.Czepek wykonany z bardzo miękkiego materiału z satynową podszewką. Pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek, wysuszaniu i łamaniu, dzięki czemu budziszsię z gładszymi i łatwiejszymi do ułożenia włosami.