NEWSY

Krótka informacja to podstawa bytu. Im szybciej pojawia się w mediach, tym jest ważniejsza. W dobie Internetu możemy być informowani na bieżąco i dosłownie o wszystkim. Newsów nie dzielimy na kategorie, dobry news może dotyczyć sytuacji politycznej, ale również skandalu obyczajowego. Ważne, żeby porywał tłumy ;) U nas przeczytacie o tym wszystkim, co oburza, cieszy, bawi, intryguje lub niepokoi opinię publiczną.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozstają się!

Najprawdopodobniej już za niecałe trzy miesiące ich drogi rozejdą się. Wokalistka złożyła pozew rozwodowy, a rozprawa ma się odbyć 9 maja 2019 r.

Na ile walentynki są ważne dla gwiazd

Elżbieta Romanowska sceptycznie podchodzi do świętowania walentynek, bo jak podkreśla, każda – nie tylko ta data jest odpowiednia na to, by wyrazić swoje uczucia lub okazać sympatię drugiej osobie.

Żona znanego piłkarza pokazuje ciążowy brzuszek

Żona reprezentanta Polski w piłce nożnej opublikowała w sieci zdjęcia z ciążowej sesji, internauci są zachwyceni.

Latynoska piosenkarka ścięła swoje blond włosy! Co było tego przyczyną?

Jak powszechnie wiadomo, gdy kobieta decyduje się na zmianę fryzury, a zwłaszcza obcina włosy na krótko, to na pewno oznacza coś ważnego. 

Porażka „Zimnej Wojny”

W niedzielny wieczór odbyła się ceremonia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). Polacy liczyli na 4 statuetki, niestety "Zimna Wojna" nie została doceniona.

Agnieszka Dygant: Jestem trochę wkręcona w modę. Wpływa ona na mnie

Jest więc otwarta na nowości i z coraz większą uwagą zaczyna przyglądać się temu, co dzieje się w branży. Aktorka lubi wiedzieć, co jest modne w danym sezonie, jednak nie podąża ślepo za trendami, tylko wybiera takie rzeczy, które są dopasowane do jej stylu, sylwetki i sposobu życia.

Zmarł Jan Olszewski – były prezes Rady Ministrów

Jan Olszewski polski polityk, adwokat i publicysta.  Działacz opozycji demokratycznej i obrońca w procesach politycznych w okresie PRL.

Edyta Olszówka: Nad każdym związkiem trzeba pracować

Edyta Olszówka wierzy, że w naturze człowieka jest poszukiwanie miłości, ciepła i bliskości. Często jednak, mimo takiej wewnętrznej potrzeby ludzie nie mają odwagi otworzyć się na coś nowego i rozpocząć znajomość, która może się przerodzić w szczęśliwy związek.

Zmiany w życiu Agnieszki Sienkiewicz

Aktorka zaskoczyła wszystkich radosną informacją, którą dodała na Instagrama.

Polski skoczek otrzymał od fanów… siedmiometrowego bałwana!

Dawid Kubacki pochodzi z Nowego Targu. Jest Idolem Młodzieży w oddalonej o sześć kilometrów dalej, niewielkiej gminie Szaflary. Skoczek poświęcił trochę wolnego czasu na spotkanie się ze swoimi fanami, którzy przygotowali dla niego wyjątkowy prezent!

Kultowa „Syrenka” dla Toma Hanksa znaleziona

Rafał i Grzegorz Collins, prowadzący popularny program na Discovery Channel „Odjazdowe bryki braci Collins” pomogą w odnowieniu samochodu „Syrenka” przeznaczonym na aukcję charytatywną dla aktora Toma Hanksa.

Duże zmiany w życiu Olgi Kalickiej

Aktorka kilka tygodni temu urodziła synka. Okazuję się, że to niejedyna zmiana w jej życiu.

Kolejny singiel Magdaleny Mielcarz. Jak został przyjęty?

Po dwóch latach przerwy wokalistka wydała nowy singiel. Kawałek zatytułowany „ICU” zapowiada pierwszą płytę w karierze byłej modelki i aktorki.

Agata Młynarska: Nawet jeżeli są trudne i bolesne zakręty w życiu, to na końcu...

Dziennikarka nie kryje satysfakcji z tego, że program „Ex-tra zmiana” cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a jednocześnie spełnia swoją misję, czyli pomaga się podnieść osobom po traumatycznych przeżyciach i zacząć wszystko od nowa.

Agnieszka Dygant: Być może sukces twórców „Zimnej wojny” zainspiruje innych filmowców

Aktorka nie ma wątpliwości, że twórcy „Zimnej wojny”, zdobywając trzy nominacje do tegorocznych Oskarów, już odnieśli historyczny sukces.

Jak dopasować kształt brwi do rysów twarzy? Sprawdź!

Chcesz, by twarz nabrała wyrazistości, a spojrzenie – głębi? Zadbaj o brwi, nadając im kształt – nieprzypadkowy, a dopasowany do rysów. Oto kilka wskazówek, dzięki którym dokonasz bezbłędnej korekcji brwi.

Przepis na wieniec drożdżowy ze śliwkami kalifornijskimi

Przepis, który zachwyci całą Twoją rodzinę...