NEWSY

Krótka informacja to podstawa bytu. Im szybciej pojawia się w mediach, tym jest ważniejsza. W dobie Internetu możemy być informowani na bieżąco i dosłownie o wszystkim. Newsów nie dzielimy na kategorie, dobry news może dotyczyć sytuacji politycznej, ale również skandalu obyczajowego. Ważne, żeby porywał tłumy ;) U nas przeczytacie o tym wszystkim, co oburza, cieszy, bawi, intryguje lub niepokoi opinię publiczną.

Miss Polski wybrana!

29. wybory Miss Polski odbyły się w Krynicy Zdroju. Spośród 28. kandydatek wybrano tą najpiękniejszą.

Co zrobiłaby Anna Popek gdyby cofnęła się w czasie o 20 lat?

Dziennikarka podkreśla, że 50. urodziny były dla niej przełomowym momentem, w którym zamknęła pewien etap swojego życia i otworzyła nowy.

Gwiazda pop z tytułem Kobiety Roku 2018

Młoda wokalistka została okrzyknięta Kobietą Roku przez magazyn "Billboard" po raz drugi w swojej karierze. Mimo trudnych momentów w życiu prywatnym, wciąż skutecznie promuje swoją muzykę.

Rihanna wspiera fankę chorą na raka

Rihanna pomimo tak znaczącej pozycji w show biznesie oraz napiętego grafiku potrafi znaleźć chwilę dla swoich fanów. Na Instagramie zamieściła obszerny komentarz ze słowami wsparcia dla ciężko chorej dziewczyny.

Gwiazdy na 10. urodzinach Polsat Cafe!

Najbardziej kobieca telewizja – Polsat Cafe – obchodzi tej jesieni swój jubileusz. 10 lat temu kanał rozpoczął nadawanie – od tego momentu Polsat Cafe wzrusza, inspiruje, rozśmiesza i bawi. Było uroczyście i czerwono. Zbieg okoliczności czy zamierzony image?

Pamiętacie wesołkowatego Bilguuna Ariunbaatara, co się wydarzyło u niego?

Zakasałem rękawy i ogarnąłem się do życia – mówi prezenter. Dzięki terapii powoli wychodzi z depresji – do walki z chorobą motywuje go przede wszystkim myśl o 2-letniej córce.

Jak wyglądał baby shower Olgi Kalickiej

Widzowie pokochali ją za rolę w "Rodzince.pl", gdzie gra dziewczynę Macieja Musiała (serialowego Tomka). Prywatnie aktorka spodziewa się dziecka. Jak zorganizowała swój baby shower?

Śledź, karp, a może zupa rybna? Gwiazdy o tradycjach wigilijnych.

Tym razem redakcja Obcasy.pl zapytała gwiazdy o to, jakie potrawy powinny znaleźć się na wigilijnym stole. Jak myślicie, kto jest cichym wielbicielem maku? Udział w rozmowach wzięli m.in. Magda i Lara Gessler, Ewa Kasprzyk i Roman Giertych.

Koroniewska o hejcie i czy jej doskwiera

Aktorka przyłączyła się do akcji #stophejt i wypowiedziała się co na ten temat sądzi na Instagramie.

Znana aktorka w związku z kobietą

Związek aktorki zaskoczył wszystkich, dotychczas wiązała się tylko z mężczyznami.

Niepokojące wpisy Felicjańskiej – Była modelka ofiarą przemocy?

Ilona Felicjańska zamieściła kilka dziwnych wpisów na Facebooku, które alarmowały o przemocy wobec niej.

Agnieszka Hyży rusza z projektem „Przepis na ślub”

Dziennikarka szuka swojego miejsca w internecie. Stworzyła nowy program, którego rozwój jest teraz dla niej priorytetem.

Wojewódzki planuje koniec kariery?

Znany showman zdradza, jak długo będzie jeszcze prowadził swój program, jak przygotowuje się do życia bez telewizji i na czym polega poczucie telewizyjnego obciachu. Ujawnia też, jak przez tyle lat przetrwał w medialnej dżungli i dlaczego właśnie teraz napisał swoją autobiografię, którą nazywa autoroastem.

Dorota Wellman planuje swój pogrzeb?

Prezenterka telewizyjna w wieku 57 lat ma już wizję swojego pogrzebu. W ostatnim wywiadzie zdradziła wskazówki dla swoich bliskich, jak mają ją pożegnać.

Gwiazdy o świątecznych prezentach: „Wyskakiwałam między spektaklami do sklepu w kostiumie”

Święta coraz bliżej! Redakcja Obcasy.pl zapytała wpływowe osoby jak planują zakup prezentów gwiazdkowych i co byłoby ich wymarzonym podarunkiem. Niektóre odpowiedzi nas zaskoczyły!

Dolegliwości stóp, których najlepiej pozbyć się jesienią i zimą

To właśnie teraz jest najlepszy moment, aby przygotować stopy do następnego lata. Szczególnie, jeśli borykasz się z poniższymi problemami.

Pieczona szynka z sosem żurawinowym

Na wielu świątecznych stołach zapewne pojawi się pieczona szynka. Najczęściej jako danie główne, gromadzące przy stole całą rodzinę. Taki rarytas wymaga odpowiedniej, godnej oprawy w postaci sosu. Który będzie pasował?