NEWSY

Krótka informacja to podstawa bytu. Im szybciej pojawia się w mediach, tym jest ważniejsza. W dobie Internetu możemy być informowani na bieżąco i dosłownie o wszystkim. Newsów nie dzielimy na kategorie, dobry news może dotyczyć sytuacji politycznej, ale również skandalu obyczajowego. Ważne, żeby porywał tłumy ;) U nas przeczytacie o tym wszystkim, co oburza, cieszy, bawi, intryguje lub niepokoi opinię publiczną.

Dietetyk Konrad Gaca znaleziony martwy w swoim domu

Dietetyk i trener - Konrad Gaca został znaleziony w domu pod Lublinem około godziny 5 rano. Jaka jest przyczyna śmierci?

Romans Demi Lovato z dilerem narkotykowym

Niespełna dwa tygodnie temu, pogotowie zabrało nieprzytomną Demi z jej posiadłości. Jak się okazało przedawkowała silny środek przeciwbólowy.

William i Kate o rozstaniu: „Każde z nas próbowało odnaleźć własną drogę”

Ulubiona para fanów rodziny królewskiej po latach otwarcie mówi o swoim dawnym rozstaniu.

Za czym nie przepada Osi Ugonoh?

Rodzice Osi Ugonoh pochodzą z Nigerii, ona jednak przyszła na świat w Gdańsku. Studiowała natomiast w Irlandii, jest więc przyzwyczajona raczej do europejskiego niż afrykańskiego klimatu.

Małgorzata Rozenek rozpocznie karierę filmową?

Czy Perfekcyjna Pani Domu chciałaby pójść w ślady Dody i zagrać w filmie? Dowiemy się już wkrótce.

Piotr Kraśko: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

Nowy program Piotra Kraśki zadebiutuje na antenie dopiero jesienią, już dziś budzi jednak ogromne kontrowersje. Krytycy zarzucają dziennikarzowi TVN m.in. żerowanie na ludzkiej tragedii. Kraśko zapewnia jednak, że celem jego nowego projektu jest uwrażliwienie Polaków na dramat wojny i uchodźstwa.

Katarzyna Zielińska: Przez 10 lat musiałam pilnować jednej fryzury. Teraz szaleję, póki mogę

W najbliższym czasie gwiazda będzie blondynką. Takiego koloru włosów wymagają dwie nowe role, m.in. w musicalu Teatru Roma. Aktorka nie wyklucza jednak kolejnej zmiany fryzury, po odejściu z serialu TVP może bowiem pozwolić sobie na częste metamorfozy.

Czy Ewa Chodakowska oszukuje fanów efektami treningów i sama ma… implanty pośladków?

Ewa Chodakowska od lat zachwyca Polki swoim ciałem i efektami treningów, które prezentują jej podopieczne. Ostatnio jednak zamieściła w sieci kilka zdjęć, na których naturalność jej ciała szybko została poddana pod wątpliwość...

Agnieszka Sienkiewicz- Gauer retuszuje swoje zdjęcia? Aktorka ostro o wizerunku gwiazd na Instagramie!

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer zabrała głos w sprawie prowadzenia profilów na Instagramie! Co ma do powiedzenia o retuszowaniu zdjęć kobiet?

Jakub Kucner założył fundację. Chce pomagać ubogim dzieciom z Afryki

Pierwszy wyjazd do Afryki przewartościował u mnie wszystko – mówi Mister Polski 2017. Widok nędzy, w jakiej żyją dzieci w Gambii, sprawił, że Jakub Kucner postanowił zwiększyć ich szanse na lepsze życie w przyszłości, głównie poprzez zdobycie wykształcenia.

Paulina Krupińska: Jestem głęboko osadzona w rzeczywistości. Ślub nie był dla mnie wielkim wydarzeniem

Modelka uważa swój ślub za naturalne rozwinięcie ponadczteroletniego związku.

Warnke na okładce Playboya!

Odważna i pewna swojego ciała Katarzyna Warnke pojawiła się na okładce Playboya, czy pokazała wystarczająco dużo?

Kourtney Kardshian odchodzi z reality show. Powodem jest siostra Kim?

Kourtney poważnie zastanawia się nad odejściem z rodzinnej produkcji. Czy powodem jest konflikt z siostrą Kim?

Czy 69-letni Richard Gere zostanie ojcem? To będzie jego drugie dziecko!

Richard Gere to jeden z najpopularniejszych aktorów. Zagraniczne media donoszą, że zostanie ojcem! Czy wiek przeszkodzi mu w wychowywaniu dziecka?

Tomasz Oświeciński: córka szuka dla mnie pierścionka zaręczynowego

Aktor uważa się za bardzo rodzinnego człowieka. Chętnie celebruje chwile spędzane z córką, nawet tak zwyczajne jak wspólne posiłki. Dzięki 9-letniej Mai znów jest w związku ze swoją byłą żoną, a dziewczynka namawia go do ponownego ślubu.

Tatuaż? Już go nie chcę!

Jeśli już nie możesz znieść zgryźliwych komentarzy, obsesyjnie oglądasz tatuaż w lustrze i zmieniasz garderobę tylko po to, aby ukryć niechcianą pamiątkę, może warto zastanowić się nad jej usunięciem? Metod jest kilka.