16 osób zatrzymanych w związku z napadem na Kim Kardashian!

Teorie spiskowe potwierdzone. Napad na Kim Kardashian był wewnętrzną robotą.

Kim Kardashian. GA
16 osób zatrzymanych w związku z napadem na Kim Kardashian! GA

Najnowsze informacje na temat napadu na Kim Kardashian nie budzą już żadnych wątpliwości.

Na początku października uzbrojeni mężczyźni wtargnęli do rezydencji, w której przebywała Kardashian podczas wizyty w Paryżu. Kobieta została związana i zakneblowana, po czym ukradli jej biżuterię wartą około 10 mln euro.

Francuska policja potwierdziła, że wszystko wskazuje na tak zwaną „wewnętrzną robotę”. Postawiono zarzuty grupie aż 17 osób. Wśród podejrzanych są osoby w różnym wieku – najstarszy mężczyzna ma 72 lata!

Najbardziej jednak szokuje informacja o prywatnym kierowcy żony Kanye Westa podobno to on był jedną z osób, które brały udział w napadzie!

Mężczyzna od lat pracował w firmie transportowej, która obsługiwała zagraniczne wyjazdy córki Kris Jenner. Policjanci uznali, że podsłuchiwał prywatne rozmowy Kim, aby dowiedzieć się jak najwięcej informacji o jej podróży do Francji.

Dzięki informacjom kierowcy złodzieje wiedzieli, że prywatny ochroniarz celebrytki (Pascal Duvier) nie był przy Kim, a z jej siostrami.

Jednemu z podejrzanych wypadła biżuteria, która później była bardzo ważną poszlaką w śledztwie. Dzięki pozostawionemu DNA trafiono na ślad sprawców.