Nowy Fiat 500

W tych dniach, w Turynie przedstawiciele międzynarodowej prasy mają okazję uczestniczyć w prezentacji nowej 500-ki, najnowszej wersji ikony marki Fiat, która na stałe zagościła w pamięci Klientów.

nowa 500

Na miejsce światowej premiery samochodu zostało wybrane legendarne Lingotto, symboliczne miejsce, które tak samo jak 500-ka, potrafi „iść” z duchem czasu i zmieniać się, pamiętając jednak zawsze o własnej tradycji.
W turyńskim wydarzeniu bierze udział również Mopar® – marka zajmująca się usługami, Obsługą Klienta, oryginalnymi częściami zamiennymi i akcesoriami dla FCA. Z tej okazji prezentuje kolekcję gadżetów przeznaczoną do nowej 500-ki, jak i zindywidualizowany egzemplarz modelu z pakietem microcarbon black, obejmującym specjalną okleinę na dach, obudowy lusterek oraz deskę rozdzielczą. Dopełnieniem indywidualizacji jest chromowana listwa maski silnika, nakrętki na wentyle z logo Fiat, czarne dywaniki welurowe, dwukolorowe, szaro-czarne felgi aluminiowe, włoska flaga i logo 500 w kolorze kości słoniowej.

nowa 500 tyl

Ponad 100 specjalnych akcesoriów
Do nowej 500-ki wyprodukowanych zostało ponad 100 specjalnych, wysokiej jakości akcesoriów, które doskonale współgrając z parametrami technicznymi i stylistyką nowego samochodu, umożliwiają równocześnie jego bogatą i kompletną indywidualizację. Na szczególną uwagę zasługują felgi aluminiowe 14″, 15″ i 16″ o różnych wzorach, kolorach i obróbce, chromowane obudowy lusterek w różnych kolorach, wyróżniające się znaczki boczne, chromowana listwa na masce silnika, spojler tylny, naklejki na boki oraz dach. Poza tym, aby zwiększyć funkcjonalność nowego samochodu, wyprodukowano stelaż do umieszczenia na pokrywie bagażnika, z dwoma uchwytami do przewozu sprzętu do sportów zimowych: nart i snowboardu.
Oprócz tego, można wybrać jeden z trzech specjalnych pakietów sportowych – Czarny, Czerwony lub Biały. Składają się one z ciągłego kolorowego pasa na wysokości linii pasów bezpieczeństwa, który kończy się szachownicą w okolicy szyby tylnej, lusterek w kolorze nadwozia i kompletu dwóch specjalnych etui na klucze. Są też inne zestawy etui na klucze, które można zakupić oddzielnie, dzięki czemu zawsze można mieć przy sobie mały, wyróżniający nas i nasz samochód element: od mieniących się kryształków Swarovskiego z logo „500″ do ekskluzywnej Koralowej Czerwieni, od fantazyjnego wzoru chevron, aż po etui w kolorze włoskiej flagi.
Wkrótce dostępne będą również nowe zestawy do indywidualizacji z oryginalnymi okleinami do pokrycia dachu i obudów lusterek – pięć kolorów: microcarbon black, matt silver, matt titanium, military green i jeans. W wersji microcarbon black (czarny microcarbon) i military green (wojskowa zieleń) oferta dotyczy również desek rozdzielczych, nawiązujących do elementów wyróżniających nadwozie.
Wnętrze nowego Fiata 500 można natomiast zindywidualizować oryginalnymi akcesoriami, takimi jak wieszak na marynarkę montowany na zagłówku przednim, welurowe dywaniki, zestaw stalowych nakładek progowych oraz zestaw sportowych nakładek na pedały i podnóżek z aluminium.
Niezależnie od wyboru Klienta, dzięki produktom Mopar można zmienić tę ikonę samochodowego designu w wyjątkowy egzemplarz.

nowa 500 kokpit

Gadżety
Dla tych, którzy kochają kultowego Fiata i przywiązują wagę do stylowych dodatków, stworzono linię ekskluzywnych produktów łączących innowacyjność i nowoczesne wzornictwo: od bluzy ze słuchawkami, idealnej dla miłośników biegania po głośniki współpracujące ze smartfonami, od eleganckiej torebki wyposażonej w ładowarkę do telefonu po specjalny obiektyw poprawiający jakość zdjęć robionych telefonem.
Wszystkie gadżety z kolekcji przeznaczonej do nowej 500-ki wyróżnia troska o detale oraz przyciągająca wzrok grafika, która zapewne przypadnie do gustu także męskiej części Klientów. Przykładem może być kolekcja bluz i koszulek z logo „500″ lub ze wstawkami „z oklein”, inspirowanymi naklejkami na samochód oraz licznymi kultowymi elementami nawiązującymi do świata 500-ki.
Kolekcja Mopar, przeznaczona do nowego modelu Fiata, będzie dostępna w sprzedaży jesienią.

nowa 500 etui

Mopar Vehicle Protection
Klient nowej 500-ki może również liczyć na kontrakty serwisowe „Mopar Vehicle Protection”, które jako jedyne posiadają gwarancję Fiat Chrysler Automobiles. Wprowadzony w 2013 roku do regionu EMEA z portfelem ponad 50 produktów i obecny aktualnie w ponad 36 krajach tego regionu, Mopar Vehicle Protection przygotował w konkurencyjnych cenach różne pakiety przeglądów serwisowych, oferujących różne opcje zarówno, co do okresu obowiązywania, jak i przebiegu, pozwalających utrzymać samochód zawsze w doskonałym stanie.
Pakiety serwisowe Mopar Vehicle Protection zapewniają Klientowi całkowity spokój, dzięki szerokiemu pokryciu gwarancyjnemu dla części mechanicznych i specjalnym planom przeglądów. Poza tym, wszystkie operacje są przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany personel, który używa tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
Do nowej 500-ki dostępne są programy gwarancji rozszerzonej oraz specjalne plany przeglądów:

„Maximum Care”, pokrycie gwarancyjne na części mechaniczne i elektryczne samochodu,
„Powertrain Care”, pokrycie gwarancyjne na części mechaniczne wydłużające gwarancję kontraktową samochodu na silnik, skrzynię biegów, napęd i centralkę,
„Easy Care”, usługi w zakresie przeglądów oraz przeglądy okresowe w konkurencyjnych cenach,
„Top Care & Top Care Plus”, plan gwarantujący całkowity spokój, który oferuje Klientom kompletne pokrycie gwarancyjne, obejmujące naprawę części mechanicznych i elektrycznych oraz przeglądy okresowe.
Dodatkowo, plany „Mopar Vehicle Protection”, dzięki usłudze pomocy drogowej, dostępnej na terenie całej Europy, zapewniają komfort podróżowania, a w przypadku sprzedaży samochodu, prawo do wydłużonej gwarancji może zostać przeniesione na nowego właściciela.

Nowy Fiat 500
Nowy Fiat 500